اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

لزوم تقویت تلاوت استقامتی قاریان/این دوره از مسابقات کیفیت بالاتری دارد

لزوم تقویت تلاوت استقامتی قاریان/این دوره از مسابقات کیفیت بالاتری دارد

داور تجوید حاضر در چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن گفت: ازآنجایی‌که زمان تلاوت در مسابقات ۲۰ دقیقه بوده است اما اکثر قاریان بعد از ۱۲ دقیقه توان خود را از دست می‌دادند، به این اساس می‌طلبد تا متولیان و مدرسان قرآنی تدابیری برای تقویت توان تلاوت قاریان به کار ببرند.

 جمعه 20 مهر 1397   171  0      

عباس امام‌جمعه، داور تجوید حاضر در چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری این مسابقات در خصوص بازخورد مخاطبان پیرامون نحوه برگزاری این دوره از مسابقات قرآن گفت: ازآنجایی‌که این دوره از مسابقات قرآن کریم به شیوه رسانه‌ای در کشور برگزارشده است؛ نگاه و بازخورد مردم و مخاطبان نسبت به این مسابقه آموزنده و بدیع بوده است.
این استاد قرآن با اشاره به تغییرات در روند مسابقات گفت: برگزاری مسابقات در دو مرحله مقدماتی که در شهر قم برگزار شد و مرحله نهایی و داوری ‌که در شهر اراک برگزار شد یکی از این تغییرات بود.
امام جمعه ادامه داد: زمان داوری این مسابقات کوتاه بود اما مدت زمان اجرای متسابقین به‌عنوان مزیت‌های این دوره از مسابقات است.
وی این موارد را از جمله عوامل ارتقا کیفیت مسابقات دانست و گفت: در سال‌های گذشته به دلیل اجرای طولانی مسابقات، داوری‌ها در شب برگزار می‌شد و خستگی داوران سبب شده بود کیفیت مسابقات کاهش پیدا کند.
امام‌جمعه توان قاریان در بخش تلاوت را کم ارزیابی کرد و گفت: ازآنجایی‌که زمان تلاوت در مسابقات ۲۰ دقیقه بوده است اما اکثر قاریان بعد از ۱۲ دقیقه توان خود را از دست می‌دادند، به این اساس می‌طلبد تا متولیان و مدرسان قرآنی تدابیری برای تقویت توان تلاوت قاریان به کار ببرند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر