اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

برکات حفظ قرآن کریم از زبان کارمند اوقاف

برکات حفظ قرآن کریم از زبان کارمند اوقاف

حافظ کل قرآن کریم گفت: همه آنچه در زندگی کسب کرده‌ام، مانند مقبولیت اجتماعی، استادی در حوزه‌های علمیه و فضاهای مختلف، همه از برکات قرآن کریم است.

 یک شنبه 22 مهر 1397   223  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام محمدصادق صاحب هنر؛ مسئول دفتر ستاد حفظ قرآن کریم و حافظ کل قرآن کریم با بیان اینکه ما خانوادگی از حفاظ و معلمان قرآن هستیم، اظهار کرد: پدربزرگ بنده در کاشان معلم قرآن بودند و در آن جلسات، شاگردان زیادی همچون استاد قرائتی شرکت می‌کردند.
وی با اشاره به نقش و اهمیت خانواده در علاقه‌مندی و ایجاد محیطی آرام برای حفظ قرآن کریم، ادامه داد: پدر بنده در جریان هشت سال دفاع مقدس به حفظ قرآن کریم پرداخت و پس از جنگ، جلسات قرآنی در کاشان برپا کردند؛ همچنین ایشان در خانواده نیز، سنت حفظ قرآن را با جدیت پیگیری کردند و بنده و خواهرانم از بچگی مشغول به حفظ قرآن کریم شدیم.
مسئول دفتر ستاد حفظ قرآن کریم با اشاره به اینکه ازهشت 8 سالگی مشغول به حفظ قرآن شده است، گفت: در هشت سالگی حفظ قرآن را با سوره های کوچک شروع کرده‌ام و در 12 سالگی در جامعه القرآن کاشان، موفق به حفظ کل قرآن کریم شدم.
صاحب هنر با اشاره به اینکه تمام داشته هایم از قِبَل ریزه‌خواری قرآن کریم است، تاکید کرد: همه آنچه در زندگی کسب کرده‌ام، مانند مقبولیت اجتماعی، استادی در حوزه‌های علمیه و فضاهای مختلف، همه از برکات قرآن کریم است؛ به قول یکی از بزرگان، تمامی افرادی که در وادی قرآن هستند، همه به جهت ارتباط با قرآن، عزیز هستند.
وی با بیان اینکه در خانواده سعی کرده‌ام تا بحث حفظ قرآن کریم را پیاده کنم، گفت: هم‌اکنون فرزند 5 ساله‌ام، بدون هیچگونه اجباری از سوی ما، حافظ جزء30 قرآن کریم شده است؛ همچنین در محل کار خود، 20 نفر از کادر مجموعه را به حوزه حفظ قرآن کریم، علاقه‌مند کرده‌ام.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار