اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

عملیاتی کردن انتظارات رئیس سابق سازمان اوقاف / لزوم اطلاع‌رسانی شفافیت مالی سازمان برای مردم

عملیاتی کردن انتظارات رئیس سابق سازمان اوقاف / لزوم اطلاع‌رسانی شفافیت مالی سازمان برای مردم

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان اوقاف با اشاره به اینکه در صدد آن هستیم که تمامی انتظارات حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی را عملیاتی کنیم، گفت: باید مردم را از عمل به نیات واقفان و شفافیت مالی سازمان مطلع کرد.

 شنبه 28 مهر 1397   1320  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه مراسم تودیع حجت‌الاسلام والمسلین محمدی و معارفه حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی؛ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی؛ رئیس دفتر مقام معظم رهبری، دکتر سیدعباس صالحی؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان کشوری و لشگری و معاونان و مدیران کل ستادی و استانی سازمان اوقاف پیش از ظهر امروز (شنبه 28 مهر ماه) در محل این سازمان برگزار شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی؛ نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در این مراسم اظهار کرد: در صدد آن هستیم که تمامی انتظارات حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی را عملیاتی کنیم.
وی افزود: سازمان اوقاف از لحاظ کارکرد هم باید به وقف و هم به امور خیریه توجه کند؛ حتما باید مردم را از عمل به نیات واقفان و شفافیت مالی سازمان مطلع کنیم.
نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف گفت: از مدیران سابق کمال تشکر را دارم؛ اخلاق من با بدنه کار کردن و تعامل است؛ از اعتماد مقام معظم رهبری به بنده و اعتماد ریاست جمهور و وزیر ارشاد کمال تشکر را دارم.
حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی تاکید کرد: باید سعی کنیم در توسعه امور وقف و تمدن‌ساز و توسعه اوقاف فعلی طبق منویات رهبر انقلاب و چشم‌انداز سازمان اوقاف، قدم برداریم.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار