اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

جلسه معارفه مدیرکل امور اجتماعی و مؤسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد

جلسه معارفه مدیرکل امور اجتماعی و مؤسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد

جلسه معارفه مدیرکل امور اجتماعی و مؤسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی، مدیرکل حوزه ریاست و مدیرکل روابط عمومی برگزار شد.

 شنبه 24 آذر 1397   1095  0      

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اوقاف و امور خیریه، در این مراسم معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف وامور خیریه گفت: اگر هر فردی در جایگاه خود، به‌درستی انجام‌وظیفه کندو همه ارکان سازمان به هم کمک کنند، قطعاً موفقیت در کارها حاصل خواهد شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین عادل افزود:آخرین قطعه پازل همه کارها و فعالیت‌ها در سازمان اوقاف، اجرای امینانه نیات واقفین است.
وی افزود: علی‌رغم اینکه در سال‌های اخیر اقدامات خوبی در سازمان اوقاف انجام‌شده است ولی تار رسیدن به نقطه مطلوب خیلی فاصله‌داریم و کارهای سخت و مهمی پیش روی ما است.
حجت‌الاسلام عادل خاطرنشان کرد: اگر امانت‌داری نسبت به موقوفات را به‌درستی انجام دهیم، مردم هم نسبت به وقف کردن دلگرم خواهند شد ولی چنانچه این‌طور نباشد، هرقدر هم تبلیغ کنیم، موفق نخواهیم شد.
در پایان این مراسم معاون فرهنگی واجتماعی سازمان اوقاف ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حجت‌الاسلام عادلی، محمدرضا معممی مقدم را به‌عنوان مدیرکل امور اجتماعی و مؤسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه معرفی و حکم وی را که به امضای ریاست سازمان اوقاف رسیده است، به وی اهدا نمود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر