اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

پاسخ روابط عمومی سازمان اوقاف به مطلب در خواست پاداش میلیاردی  یک مدیر کل

پاسخ روابط عمومی سازمان اوقاف به مطلب در خواست پاداش میلیاردی یک مدیر کل

روابط عمومی واموربین الملل سازمان اوقاف وامور خیریه در پاسخ به مطلب «پنج اشتباه فاحش در دیکته رئیسی که برای خود و همکارانش پاداش میلیاردی تجویز کرد» در پایگاه اطلاع رسانی تابناک ،جوابیه ای را منتشر کرد .

 شنبه 24 آذر 1397   1278  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف متن کامل این جوابیه به این شرح است :
مدیرعامل محترم پایگاه اطلاع رسانی تابناک سلامٌ‌علیکم
با صلوات بر محمد و آل محمد و با احترام، بازگشت به مطلب منتشرشده با شماره860393 در مورخ 23/9/1397 با تیتر«پنج اشتباه فاحش در دیکته رئیسی که برای خود و همکارانش پاداش میلیاردی تجویز کرد» در آن رسانه، توضیحات ذیل از سوی روابط عمومی این سازمان به‌منظور شفاف‌سازی و تنویر افکار عمومی ارائه می‌شود: لذا شایسته است براساس قانون مطبوعات و خبرگزاری‌ها این جوابیه در همان صفحه و با همان فونت در اسرع وقت منتشر شود.
 در خصوص موضوع یادشده، تحقیقات لازم از مراجع ذیربط قانونی و واحد اجرایی مربوطه صورت پذیرفته و هرگز نتایج ارزشمند ناشی از فعالیت‌های صورت گرفته در پرونده‌ی حقوقی مربوطه تحت تأثیر فضاسازی‌های غیراصولی و غیرقانونی قرار نخواهد گرفت. ضمن آنکه هرگونه حق‌وحقوق مربوط به اشخاص و وکلایی که در پرونده‌های مربوط به موقوفات دخیل بوده‌اند و نص صریح قانون نیز به منافع آنان اشاره داشته، محفوظ و لازم الرعایه می‌باشد.  هیچ‌یک از مکاتبات مطرح‌شده در سایت‌ها مورد موافقت سازمان متبوع قرار نگرفته و هیچ‌گونه ترتیب‌اثری داده نشده است. سازمان اوقاف و امور خیریه، در دوره‌ی مدیریتی جدید خود و در راستای وظایف قانونی‌اش، ضمن اطمینان‌بخشی به کلیه‌ی هم‌وطنان در حفظ میراث جاویدان وقف، تقاضا دارد هرگونه خطا و انحراف از موازین را جهت اصلاح و برخورد قانونی به شماره تلفن 26-64871225-021 و یابه نشانی اینترنتی news.oghaf@gmail.com اطلاع دهند.
پیشاپیش از حُسن همکاری جناب‌عالی قدردانی می‌شود.ی/ش/24/9/97/ 11695980
روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر