اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

کارکرد اجتماعی سازمان اوقاف را با حمایت از خیریه ها ارتقا می دهیم

کارکرد اجتماعی سازمان اوقاف را با حمایت از خیریه ها ارتقا می دهیم

مدیرکل اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر این که بقاع متبرکه باید تبدیل به سنگر اجتماعی شوند، گفت: کارکرد اجتماعی سازمان اوقاف را با حمایت از خیریه ها ارتقا می دهیم.

 شنبه 15 دی 1397   363  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ،رضا معممی مقدم مدیرکل اجتماعی و موسسات خیریه این سازمان با اشاره به برگزاری دومین همایش خیر ماندگاردر روزهای اخیر، گفت: نسبت به رفع چالش‌های موجود در حوزه امور خیر ماموریت جدی داریم و به منظور ساماندهی امور خیریه در سه حوزه هدایت ، حمایت و نظارت تلاش جدی خواهیم کرد.
وی با تاکید بر اینکه  فرصت‌های خوبی برای بسط و گسترش و پشتیبانی مردم مؤمن از کارهای خیر وجود دارد، یادآور شد: مجلس شورای اسلامی حدود و ثغور قوانین و تکالیف ما را در امور خیریه به صورت محدود در نظر گرفته است، لذا تلاش ما این است که بسترهای لازم را جهت افزایش تعاملات سازمان با سایر نهادهای مرتبط  به امور خیریه ، فراهم کنیم.
وی ادامه داد : دغدغه و رسالت ما عمل به انجام امینانه  واقفین است و باید تلاش کنیم که از وقف برای نقش آفرینی در حفظ امنیت اجتماعی جامعه و سنگر اجتماعی شدن بقاع استفاده کنیم.
معممی مقدم تصریح کرد: باید بسنیجم در حوزه رفع، پیشگیری و مقابله با آسیب‌های اجتماعی چه اولویتهایی داریم تا با مد نظر قرار دادن اولویتها برنامه ریزی لازم را انجام دهیم و همه تلاشمان این باشد که نیازهای اجتماعی را بر طرف کنیم.
مدیرکل اجتماعی و موسسات خیریه سازمان اوقاف و امور خیریه بر ضرورت تدوین پیوست فرهنگی ـ اجتماعی در حوزه بهداشت، درمان و آموزش و ارائه خدمات اجتماعی تاکید کرد و افزود: تلاش جدی می کنیم تا با مدیریت  دکتر خاموشی و بدنه سازمان اوقاف بتوانیم سدهای عدم همکاری در حوزه خیر را برداریم و خانه‌های مشارکت خیریه را در همه ادارات اوقاف تشکیل دهیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر