اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

پدر شهید علی جمشیدی تمام دارایی‌اش را وقف امور قرآنی کرد/ ارزش 7میلیاردی موقوفه

پدر شهید علی جمشیدی تمام دارایی‌اش را وقف امور قرآنی کرد/ ارزش 7میلیاردی موقوفه

والدین شهید مدافع حرم «علی جمشیدی» یک ساختمان مسکونی به مساحت ۲۳۰ متر مربع را به نیت فرزند شهیدشان وبا نیت امور فرهنگی و قرآنی در شهرستان نور وقف کردند.

 شنبه 15 دی 1397   334  0      به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، صبح امروز شنبه 15 دی ماه مراسم رونمایی از وقف‌نامه خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی با حضور مسئولین شهرستانی در دفتر امام جمعه شهرستان نور برگزار شد.
حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مازندران در این مراسم با بیان اینکه خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی به نیت فرزند شهیدشان یک واحد ساختمان مسکونی را وقف کردند، گفت: این موقوفه به عنوان «شهید علی جمشیدی» در شهرستان نور نامگذاری شده است که یکی از موقوفات شاخص استان هم به‌شمار می‌رود.
وی با بیان اینکه این منزل مسکونی به صورت عرصه و اعیان به مساحت ۲۳۰ متر مربع وقف شده است، افزود: موقوفات دارای ارزش معنوی بیشماری هستند اما ارزش مادی این موقوفه 7 میلیارد ریال برآورد می شود .
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه موقوفه شهید مدافع حرم علی جمشیدی در شهرستان نور قرار دارد، تصریح کرد: خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی این ساختمان مسکونی را برای امور فرهنگی و قرآنی وقف کردند.
حیدری با قدردانی از خانواده شهید مدافع حرم علی جمشیدی، بیان کرد: پدر و مادر شهید جمشیدی فرزند خود را در راه دفاع از حریم اهل بیت و امنیت جمهوری اسلامی وقف و حالا نیز بخشی از اموال خود را به نیت فرزند شهیدشان برای فعالیت‌های قرآنی وقف کردند که در دنیا کم‌نظیر است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر