اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

جایگاه واقعی وقف تقویت شود/ سرمایه‌گذاری در موقوفات موجب افزایش وقف های جدید می شود

جایگاه واقعی وقف تقویت شود/ سرمایه‌گذاری در موقوفات موجب افزایش وقف های جدید می شود

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه بابیان اینکه باید جایگاه واقعی وقف درجامعه تقویت شود، گفت: ترویج سنت حسنه وقف و کارکردهای آن با توجه به نیازهای جامعه ضروری است.

 یک شنبه 16 دی 1397   427  0      


به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه از همدان نشست هماهنگی اجرای طرح های عمرانی موقوفات و بقاع متبرکه استان همدان با حضور معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه، مدیرکل، معاونین و روسای ادارات ستادی اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد.
علیرضا هوشیار در این نشست با اشاره به پتانسیل بالای موجود در موقوفات استان همدان اظهار کرد: سرمایه‌گذاری در موقوفات مستعد می‌تواند باعث رونق روزافزون موقوفات و افزایش اعتماد مردم در ایجاد وقف‌های جدید در سطح جامعه شود.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه توجه هر چه بیشتر به اجرای دقیق نیات واقفین خیراندیش را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: استان همدان یکی از مناطق با مردم دیندار و ارادتمند به آستان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است و این استان در مبحث وقف پیشرو در سطح کشور است که این موضوع برای این استان باعث افتخار و مباهات است.
هوشیار تأکید کرد: وقف یکی از راه‌های ماندگاری افراد است که ریشه دینی و تاریخی داشته و باید جایگاه واقعی وقف در جامعه تقویت شود.
وی اظهار کرد: باید محیط های مناسب و فرهنگی برای تمامی مجاوران و زائران آستان مقدس امامزادگان فراهم شود و ترویج سنت حسنه وقف و کارکردهای آن با توجه به نیازهای امروز جامعه از دیگر وظایف تمامی مدیران و کارکنان سازمان اوقاف و امور خیریه است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان نیز در این نشست گفت: امسال ثبت وقف در استان همدان روند رو به رشدی داشته است.
حجت الاسلام محمد کاروند اضافه کرد: باید وقف در جامعه بیشتر تقویت شود و بیشتر نیات وقف‌های انجام‌شده برای برگزاری مجالس اهل‌بیت و امور دینی و مذهبی است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر