اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

خدمت در اوقاف توفیقی بزرگ و فرصتی الهی است

خدمت در اوقاف توفیقی بزرگ و فرصتی الهی است

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: خدمت در اداره کل اوقاف استان قم توفیق بزرگی است و مدیرکل جدید اوقاف قم باید قدر این باب خیر را بداند.

 یک شنبه 16 دی 1397   309  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه به نقل از اداره کل استان قم، آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری پیش از ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید اوقاف استان قم که در مجتمع فرهنگی امامزاده سید علی(ع) برگزار شد اظهار کرد: بر اساس روایتی، فرصت‌ها مثل ابر می‌آیند و می‌گذرند و هنر انسان این است که از این فرصت‌ها به بهترین نحو استفاده کند.
وی افزود: امیرمومنان علی(ع) می‌فرمایند شب و روز در تو دخل و تصرف می‌کنند و از سنین کودکی به پیری خواهی رسید ولی نباید تماشاچی باشی بلکه باید کاری ماندگار انجام دهی و در این تغییر و تحول سهیم باشی.
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه خدمت در اداره کل اوقاف استان قم توفیق بزرگی است خاطرنشان کرد: مدیرکل جدید اوقاف قم باید قدر این باب خیر را بداند و در حوزه‌های گوناگون قرآنی، بقاع متبرکه و دیگر وظایف سازمان اوقاف فعال و پرتلاش باشد.
وی ادامه داد: سنت بدی در برخی مواقع دیده می‌شود، کارهای مثبت گذشته را نادیده می‌گیرند و کسی که تازه بر مسند نشسته می‌خواهد شق‌القمر کند در حالیکه هنر آن است که قدر گذشته را بداند و بگوید کارهای خوب قبلی را ادامه می‌دهم و نقاط ضعف را برطرف خواهم کرد.
حسینی بوشهری گفت: هر جا فرصت خیر و فضای مناسبی برای خدمت‌رسانی یافتیم باید به درستی از آن بهره‌برداری کنیم و این فرصت را قدر بدانیم زیرا عمر آدمی به زودی تمام می‌شود و هیچ تضمینی هم برای تداوم آن حتی تا یک ثانیه بعد نداریم.
امام جمعه موقت قم با بیان اینکه حضرت محمد(ص) در توصیه به اصحاب فرموده‌اند قدر فرصت‌ها را بدانید و به بهترین نحو از آنها استفاده کنید تصریح کرد: امیدواریم مدیرکل جدید اوقاف استان قم نیز همینگونه باشد و قدر این توفیق را بداند و شاهد تداوم فعالیت‌های خوب اوقاف در قم باشیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر