اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

ما به روابط عمومی به عنوان یک هزینه و بار بر دوش سازمان نگاه نمی کنیم

ما به روابط عمومی به عنوان یک هزینه و بار بر دوش سازمان نگاه نمی کنیم

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه بعد از ظهر دیروز ضمن بازدید از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان در نشستی مشترک با کارکنان این اداره کل گفت:ما به روابط عمومی به عنوان یک هزینه و بار بر دوش سازمان نگاه نمی کنیم.

 چهارشنبه 19 دی 1397   497  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، عباس لهراسبی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان در این نشست ضمن پراهمیت برشمردن جایگاه روابط عمومی در سازمان اوقاف به تبیین آخرین فعالیت های این اداره کل و مشکلات و موانع موجود پرداخت.
علیرضا هوشیار معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه نیز در این نشست با بیان این که ما به روابط عمومی به عنوان یک هزینه و بار بر دوش سازمان نگاه نمی کنیم، تاکید کرد: وظیفه روابط عمومی این است که با اطلاع رسانی در مورد فعالیت های سازمان اوقاف و امور خیریه جایگاه این سازمان را در میان مردم ارتقا دهد. از نظر ما فعالیت روابط عمومی یک سرمایه بزرگ برای سازمان محسوب می شود.
در ادامه کارشناسان و کارکنان اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل در فضایی صمیمانه به بحث و تبادل نظر با معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان در زمینه مشکلات و موانع موجود پرداختند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر