اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

استمرار برگزاری دوره های آموزشی با موضوع سبک زندگی در امامزاده ها

استمرار برگزاری دوره های آموزشی با موضوع سبک زندگی در امامزاده ها

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از استمرار برگزاری دوره های آموزشی با موضوع سبک زندگی در امامزاده ها با رویکرد تکمیلی خبر داد.

 شنبه 22 دی 1397   265  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان با اعلام این خبر افزود: ما در سال جاری در حوزه امور فرهنگی چند فعالیت شاخص را پیگیری کردیم که یکی از مهمترین آنها برگزاری دوره های سبک زندگی برای عموم مردم با توجه اهمیت موضوع آسیب های اجتماعی بوده است.
وی ادامه داد: آسیب های اجتماعی مشکلات زیادی برای فرهنگ اصیل ایرانی ـ اسلامی ما ایجاد کرده است به همین منظور دوره های آموزش سبک زندگی با عنوان « زندگی به رنگ خدا» پیرامون موضوعاتی همچون ازدواج، طلاق، فرزندآوری، تربیت فرزند، همسرداری، اعتیاد و غیره طراحی و اجرا شد.
عادل در ادامه یادآور شد: در مجتمع پژوهشی که ما در قم داریم مربیانی برای این کار آموزش دیده اند که عموما از خواهران و برادران طلبه بوده اند. ما در سال جاری 650 نفر مربی در این زمینه تربیت کرده ایم که دوره های آموزشی سبک زندگی در 400 امامزاده کشور با محوریت آنها برگزار شد.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه همچنین تاکید کرد: این دوره ها با رعایت همه استانداردهایی که یک دوره آموزشی باید داشته باشد، برگزار شد. ما خیلی دنبال این نبودیم که جمعیت زیادی جمع کنیم و تبلیغات گسترده ای در این زمینه داشته باشیم. افراد علاقه مند از مجاورین امامزاده ها و اقشار مختلف جامعه در این دوره  ها  ثبت نام کردند. تمام این دوره های آموزشی با طرح درس و موضوع مشخص در حوزه سبک زندگی برگزار شده
وی در پایان با اشاره به استقبال مردم از برگزاری دوره های آموزشی سبک زندگی گفت: برگزاری این دوره ها با رویکرد تکمیلی استمرار هم خواهد داشت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر