اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

نرم‌افزارهای رایانه‌ای سازمان اوقاف به‌روزرسانی خواهد شد

نرم‌افزارهای رایانه‌ای سازمان اوقاف به‌روزرسانی خواهد شد

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان از به‌روزرسانی نرم‌افزارهای رایانه‌ای سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد.

 یک شنبه 30 دی 1397   476  0      

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان اوقاف و امور خیریه علیرضا هوشیار در جلسه شورای فناوری این سازمان گفت: اگر مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان نباشد و یا کار خود را به‌درستی انجام ندهد سازمان به‌مثابه یک بیمار روماتیسمی خواهد شد که نمی‌تواند درست حرکت کند، بنابراین باید به این حوزه توجه ویژه شود.
وی افزود: یکی از انتقاداتی که مطرح می‌شود مربوط به سامانه جامع موقوفات است و وقت زیادی که از کارکنان می‌گیرد ، لذا یا باید بتوانیم از آن دفاع کرده و اثبات کنیم و یا در سامانه جامع موقوفات اصلاحاتی ایجاد کنیم.
معاون مدیریت توسعه سازمان خاطرنشان کرد: خیلی از مسائل مربوط به سامانه را هنوز کارکنان و مدیران سازمان نمی‌شناسند، بنابراین ما نتوانسته‌ایم امور مربوط به سامانه را برای کارکنان و مدیران به‌درستی تبیین کنیم.
هوشیار ادامه داد: امروز هجمه زیادی به سازمان اوقاف می‌شود که چرا این‌قدر تعداد امامزاده‌ها زیاد است یا صحبت از امامزاده سازی می‌کنند درحالی‌که سازمان اوقاف فقط با ورود اطلاعات امامزادگان به سامانه جامع موقوفات و بقاع متبرکه آمار دقیق امامزاده‌ها را احصا کرده، که پیش‌ازاین آمار دقیقی  در این خصوص وجود نداشته است.
وی بیان داشت: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان باید ببیند چه‌کاری در حال حاضر انجام می‌دهد و بررسی کند که چه‌کارهایی را باید انجام دهد و خلأ و فاصله بین این دو را پرکند.
هوشیار در ادامه گفت: در بحث روش‌های نوین فناوری باید ورود پیداکرده و نرم‌افزارهای سازمان را به‌روز کنیم حتی در ظاهر و جذابیت بصری نرم‌افزارها هم توجه کنیم که خسته‌کننده و کسالت‌بار نباشد.
معاون توسعه مدیریت سازمان در ادامه افزود: آموزش به نیروهای سازمان قبل از به‌روزرسانی نرم‌افزارها باید با هماهنگی اداره آموزش سازمان انجام شود زیرا آموزش هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری برای ارتقای سازمان است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار