اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

پیام رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت عروج ملکوتی جانباز شهید محمدکاظم توحیدی

پیام رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت عروج ملکوتی جانباز شهید محمدکاظم توحیدی

در پی شهادت جانباز سال‌های دفاع مقدس، شهید محمدکاظم توحیدی، حجت‌الاسلام دکتر سیدمهدی خاموشی، رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، پیام تسلیتی صادر کرد.

 سه شنبه 2 بهمن 1397   419  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه در این پیام تسلیت آمده است:
عروج ملکوتی و فقدان اندوهناک مرحوم مغفور شهید محمدکاظم توحیدی جانباز سرافراز سالیان دفاع مقدس و از کارکنان قدیمی و بااخلاص سازمان تبلیغات اسلامی را که پس از سال‌ها تحمل صابرانه و شاکرانه‌ی بیماری و زحمات ناشی از مصدومیت و جانبازی به سرای باقی شتافت به حضور خانواده‌ی معزّز ایشان، به‌خصوص فرزند گرامیشان در روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، و نیز به عموم همکاران آن شهید سعید در مجموعه‌ی سازمان تبلیغات اسلامی تسلیت عرض می‌کنم.
به‌راستی که جامه‌ی ایثار و شرف و جانبازی و شهادت زیبنده‌ی قامت بلندهمتانی چون شهید توحیدی است که در روزگار حماسه و دفاع از اسلام و انقلاب و وطن به‌دور از وسوسه‌های دنیا و بی‌رغبت به جاذبه‌های آن، هم در جبهه‌ی رزم و هم در عرصه‌ی تبلیغ، لباس جهاد بر تن کردند و در صف مجاهدان فی‌سبیل‌الله قرار گرفتند و به حیاتی طیبه دست یافتند.
از خداوند رحمان و رحیم مسئلت دارم روح بلند شهید توحیدی عزیز را در جوار رحمت خود قرار داده و برای خانواده و بازماندگان محترمش اجر جزیل و صبر جمیل عنایت فرماید.
سیدمهدی خاموشی
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار