اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

جریان آرمانی انقلاب اسلامی به تزلزل نظام فکری غرب منجر شده است

جریان آرمانی انقلاب اسلامی به تزلزل نظام فکری غرب منجر شده است

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در سومین حضور خود در سلسله برنامه های فجر انقلاب در مساجد شاخص در مسجد جامع غدیر خم (ضرابخانه) تاکید کرد: جریان آرمانی انقلاب اسلامی به تزلزل نظام فکری غرب و سرمایه داری منجر شده است.

 سه شنبه 16 بهمن 1397   209  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ،حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در سومین حضور خود در سلسله برنامه های فجر انقلاب در مساجد شاخص با حضور در مسجد جامع غدیر خم (ضرابخانه) گفت:ما نسلی هستیم که نبرد با صدام لعین را دیدیم،  جریان توطئه استکبار را بر علیه انقلاب اسلامی مشاهده کردیم، در ادوار مختلف عمر چهل ساله انقلاب حضور داشته ایم و ساحت های مختلف آن را درک کرده ایم.
وی یادآور شد: انقلاب اسلامی ساحت های مختلفی دارد که همه  آنها باید در جای خود بررسی شود. یکی از ساحت های مهم انقلاب ساحت آرمانی آن است.
خاموشی آرمان اصلی انقلاب اسلامی  را مبارزه با طاغوت برشمرد و تاکید کرد: چهل سال از انقلاب گذشته است آیا طاغوت از بین رفته است؟ شاه طاغوت کوچک بود در حالی ظاغوت بزرگ آمریکاست که به طور دائمی در حال نبرد با ماست و از اول انقلاب تا به حال هیچ گاه ما را رها نکرده است .
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه دربخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: جریان آرمانی انقلاب اسلامی به تزلزل نظام  فکری غرب و سرمایه داری منجر شده است . این جریان ما به ازای مطالبه جهانی پیدا کرده است.
خاموشی اظهار کرد: آمریکا مدعی است که در زمان جنگ سرد با شوروی از طریق رادیوهای موج کوتاه هزاران کلمه بر علیه این کشور تولید می کرده است. می دانید امروز چند هزار کلمه بر علیه آرمان های انقلاب ما دارند تولید می کنند؟ بسیار بیشتر از حد تصورما دارند این کار را انجام می دهند.
وی افزود: ساحت آرمانی انقلاب یک پاسدار قوی و بصیر و یک فرمانده میدان دارد که رهبر معظم انقلاب اسلامی است. برای انحراف این آرمان تا جایی که امکان دارد، دارند  تلاش می کنند.یک بار داعش درست می کنند و بار دیگر طالبان اما به جایی نمی رسند.
خاموشی در بخش پایانی سخنانش به تبیین مفهوم آرمانی انقلاب اسلامی پرداخت و بر لزوم اهمیت دادن به دانش بومی تاکید کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار