اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

رجای واثق دارم که نسل سوم، انقلاب اسلامی را حفظ می کند

رجای واثق دارم که نسل سوم، انقلاب اسلامی را حفظ می کند

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور در میان دانش آموزان مدرسه علوم و معارف اسلامی شهید مطهری گفت: رجای واثق دارم که نسل سوم، انقلاب اسلامی را حفظ می کند.

 چهارشنبه 17 بهمن 1397   271  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در ابتدای سخنانش با اشاره به این فرموده امام خمینی در بهشت زهرا که من به پشتیبانی این ملت، دولت تعیین می کنم، گفت:در حکومت اسلامی بین ملت و حاکمیت باید تعامل وجود داشته باشد. امام (ره) همان ابتدای راه جریان اندیشه خود را به نگاه عمومی و مقبولیت عامه گذاشت و به جریان سازی برای مطالبه دین خواهی مردم پرداخت.
وی نظریه ولایت فقیه را نظریه ای بسیار عمیق برشمرد و یادآور شد: مشروعیت دولت ها در نظام ما از ناحیه ولی فقیه امکان پذیر می شود. انقلاب اسلامی با اندیشه ناب  اسلامی که امام (ره) داشت حکومت اسلامی را بنا کرد و از همان روز اول استکبارستیزی را سرلوحه کار خود قرار داد.
 خاموشی در ادامه تصریح کرد: رژیم اشغالگر برای خودش نقشه کشیده بود که از نیل تا فرات را فتح کند ولی امروز رئیس جمهور آمریکا  از روی ترس دزدکی به عراق می آید و می گریزد در حالی که ما آنجا محکم ایستاده ایم.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از شهید حججی به عنوان پرچم خیلی بلند شهدای عصر حاضر یاد کرد و افزود: امثال شهید حججی ها مصداق «وَ السَّابِقُونَ السَّابِقُونَ. أُولئِكَ الْمُقَرَّبُونَ»  هستند. خیلی باید راه عرفانی و معرفتی طی کنیم که به شهید حججی برسیم.
دکتر خاموشی در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد: متفکران غربی معتقدند که شعارهای انقلاب رنگ نباخته است  چون آرمان هایش افول نکرده و دشمنانش دشمن تر شده اند. ما مقاوم تر شده ایم و ان شا الله می ایستیم و نسل بعدی حافظ این انقلاب خواهد بود. بنده رجای واثق دارم که نسل سوم، انقلاب اسلامی را حفظ می کند.«فَاستَقِم كَما أُمِرتَ وَمَن تابَ مَعَكَ»
وی در بخش دیگری از سخنانش تاکید کرد:جبهه حق استقامت، عقل و تدبیر، مدیریت صحیح، راهکار موثر و امید به خدا دارد. جبهه باطل هم تعریف خاص خودش را دارد. انقلاب اسلامی در جبهه سازی جهانی بسیار موفق بوده است.
دکتر خاموشی بخش پایانی سخنان خود را به پاسخگویی به پرسش های دانش آموزان در زمینه ساحت های مختلف انقلاب اختصاص داد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار