اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

ساختار سازمان اوقاف بازنگری می‌شود / تغییر ساختار با هدف احیای موقوفات

ساختار سازمان اوقاف بازنگری می‌شود / تغییر ساختار با هدف احیای موقوفات

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: تغییراتی در ساختار سازمان اوقاف داریم که در راستای احیای موقوفات و کمک به نیروی انسانی این سازمان صورت می‌گیرد.

 پنج شنبه 18 بهمن 1397   561  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از مازندران، علیرضا هوشیار معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه درنشست هم‌اندیشی با کارکنان مجموعه  اوقاف مازندران اظهار کرد: نیروی انسانی بهترین سرمایه برای هر سازمان به شمار می‌رود و با نیروی انسانی می‌توانیم بهترین بهره‌برداری را ظرفیت‌ها داشته باشیم.
وی با بیان اینکه برای رسیدن به اهداف سازمانی باید تعامل بین نیروی انسانی در سازمان اوقاف وجود داشته باشد، افزود: تغییراتی در ساختار سازمان اوقاف داریم که در راستای احیای موقوفات و کمک به نیروی انسانی این سازمان صورت می‌گیرد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه اصلاح ساختار سازمان اوقاف تا حاصل شدن نتیجه مطلوب ادامه دارد، تصریح کرد: در ساختار جدید برنامه‌ها از شهرستان به استان و سپس به سازمان ارائه خواهد شد و ما به‌دنبال بومی‌سازی برنامه‌ها در استان‌ها هستیم.
هوشیار خاطرنشان کرد: تجربه نیروی انسانی برای ما بهترین سند است و هر نیروی انسانی با توجه به مدرک تحصیلی در قسمت‌های مربوطه به‌کارگیری می‌شود.
وی با بیان اینکه با متخلفان و تضییع کنندگان حق و حقوق موقوفات طبق قانون برخورد می‌شود، اضافه کرد: همه ما به‌دنبال این هستیم که موقوفات را احیا کنیم و این مسئله وظیفه شرعی و قانونی ما است.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه، انقلاب اسلامی را یک نعمت برای کشور دانست و بیان کرد: اگر از انقلاب اسلامی نتوانستیم برای خدمت به مردم به‌خوبی بهره‌گیری کنیم، ضعف و اشکال در ما مسئولان است.
هوشیار در پایان گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه مهم است و می‌تواند برای مردم و نیازمندان جامعه خیر و برکت داشته باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار