اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

اطلاعیه سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت وقوع عملیات تروریستی و شهادت جمعی از پاسداران غیور اسلام

اطلاعیه سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت وقوع عملیات تروریستی و شهادت جمعی از پاسداران غیور اسلام

در پی وقوع حمله‌ی تروریستی به اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام در جاده‌ی خاش- زاهدان، روابط‌عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور اطلاعیه‌ای ضمن اعلام انزجار و محکومیت این عملیات ددمنشانه، شهادت جمعی از پاسداران و حافظان امنیت مرزهای کشورمان را تبریک و تسلیت گفت

 چهارشنبه 24 بهمن 1397   711  0      

به گزارش روابط‌عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، متن این اطلاعیه بدین‌شرح است:

امشب بار دیگر دستانی ناپاک و سفّاک از آستین کفر و نفاق و شرارت بیرون آمد و جمعی از پاسداران و حافظان امنیت مرزهای کشورمان را که در حال بازگشت از شیفت مأموریت مرزبانی از منطقه بودند در جاده‌ی خاش - زاهدان هدف حمله‌ی انتحاری قرار دادند. در این فاجعه‌ی مصیبت‌بار،  جمعی از فرزندان برومند ایران اسلامی و پاسداران و حافظان امنیت مرزهای میهنمان به فیض شهادت نائل آمدند.

بی‌تردید، این حمله‌ی سفاکانه علامت حقد و حسد جبهه‌ی استکبار و مزدورانش از جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی و نشانه‌ی خشم آنان از بلوغ ملتی است که این‌همه سال در برابر توطئه‌های بی‌شمار دشمنان اسلام و ایران با سربلندی و سرفرازی ایستادگی کرده است. به‌راستی چه رذل و کوردل‌اند سفاکانی که گمان می‌کنند با به شهادت رساندن فرزندان پاک و رشید این آب‌وخاک خللی بر اراده و استقامت ملت شجاع و استوار ما وارد می‌سازند. ولی به کوری چشم مزدوران سیاه‌دل و اربابان پوشالی‌شان چنین جنایت‌هایی، نه تنها خدشه‌ای بر بنیان استوار کشور و پیوند مستحکم انقلاب و نظام و ملت وارد نخواهد کرد، بر قوت و استحکام آن نیز خواهد افزود، و چنان‌که در کلام حق تأکید شده، خداوند در کمین ستمکاران است.

سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن محکوم‌کردن این عمل تروریستی سبُعانه، شهادت و مجروحیت جمعی از پاسداران رشید اسلام و حافظان امنیت مرزهای کشورمان را به محضر حضرت ولی‌عصر(ع)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران،‌ مردم غیور استان سیستان و بلوچستان و به‌خصوص خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان این حادثه تبریک و تسلیت عرض نموده شادی روح شهدای گرانقدر این فاجعه‌ی جانسوز و شفای عاجل مجروحان را از محضر خداوند متعال مسئلت می‌نماید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر