اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم نهم اسفند  در سراسر کشور برگزار می شود

آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم نهم اسفند در سراسر کشور برگزار می شود

مسئول تعامل با نهادها و مؤسسات قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه از شروع ثبت مکان رشته های شفاهی آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در سامانه آزمون از 28 بهمن ماه خبر داد و گفت: آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم نهم اسفند در سراسر کشور برگزار می شود.

 سه شنبه 30 بهمن 1397   528  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه محمد امیری، مسئول تعامل با نهادها و مؤسسات قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: مسئولان استانی و شهرستانی برگزارکننده آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مراجعه به سایت www.quranedu.ir می توانند مکان های رشته های شفاهی آزمون را ثبت کنند.
وی ادامه داد: با توجه به توافق صورت گرفته با آموزش و پرورش مقرر شد آزمون کليه دانش‌آموزان مقاطع تحصيلي دوره ابتدايي و متوسطه اول و دوم و همچنين خردسالان زير سن دبستان، که در يکي از سطوح حفظ جزء 30 در آزمون سراسري حفظ و مفاهيم قرآن کريم سال 1397 ثبت نام کرده‌اند، به صورت شفاهي در دارالقرآن‌هاي آموزش و پرورش سراسر کشور از تاريخ 18 تا 23 اسفندماه سال جاري گرفته شود.
امیری اظهار کرد: رشته های حفظ جزء 30 شامل حفظ سوره‌هاي ناس تا زلزال، حفظ سوره‌هاي ناس تا طارق و حفظ كل جزء 30(سوره هاي ناس تا نبأ) است.
وی تصریح کرد: آزمون ساير افرادي که در غير از رشته‌هاي حفظ جزء سي در آزمون سراسري حفظ و مفاهيم قرآن کريم سال 1397 ثبت نام کرده‌اند به صورت شفاهي در حوزه‌هايي که اطلاعات آن از سوی ادارات اوقاف و امورخيريه در کارت ورود به جلسه درج می شود، از تاريخ 11 تا 16 اسفندماه سال جاري برگزار می شود.آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم نیز بصورت همزمان درکل کشور و در حوزه های امتحانی مقرر رأس ساعت 9 صبح روز 9 اسفند ماه برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر