اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

انتفاع مدیران و کارکنان سازمان اوقاف از موقوفات ممنوع است

انتفاع مدیران و کارکنان سازمان اوقاف از موقوفات ممنوع است

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور در دوره آموزشی مسئولان و کارشناسان دبیرخانه های ستادی و استانی این سازمان، تاکید کرد: انتفاع مدیران و کارکنان سازمان اوقاف از موقوفات ممنوع است.

 سه شنبه 30 بهمن 1397   905  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی صبح امروز در ابتدای سخنانش در این همایش آموزشی گفت: باید به گونه ای عمل کنیم که مردم هم به وقف کردن ترغیب شوند و هم از وقف کردن راضی و خوشحال باشند.
وی در ادامه یادآور شد: عملکرد ما باید به گونه ای باشد که جامعه احساس کند وقف کردن نفع خوبی به مردم خواهد رساند.
خاموشی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: اگر کمال انسان را به صورت دو بال تصور کنیم یکی از آنها عبادت خداست و دیگری خدمت به خلق. به اهل جهنم می گویند چه چیزی شما را به این روز انداخت و آنها پاسخ می دهند که ما از نمازگزاران نبودیم و به نیازمندان جامعه رسیدگی نمی کردیم.
خاموشی به مسئولان دبیرخانه های ستادی و استانی سازمان اوقاف گوشزد کرد: خدا به ما و شما توفیق داده که بیاییم و در عرصه خدمت به خلق وارد عمل شویم. افرادی که در سازمان اوقاف مشغول فعالیت هستند نباید از وقف منتفع شوند.
وی در پایان افزود: به تعبیر قرآن ما باید حفیظ و علیم باشیم یعنی؛ اولا در مدیریت خود پاک دست باشیم و ثانیا به کاری که می کنیم آگاهی کامل داشته باشیم.
گفتنی است، دوره آموزشی مسئولان و کارشناسان دبیرخانه ستاد و ادارات کل اوقاف و امور خیریه استانها از ۲۹ بهمن به مدت دو روز در ساختمان مهر سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر