اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

رقابت 620 شرکت‌کننده خارجی از 82 کشور جهان در سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن

رقابت 620 شرکت‌کننده خارجی از 82 کشور جهان در سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن

رئیس ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از رقابت 620 شرکت‌کننده خارجی از 82 کشور جهان در دو مرحله نیمه‌نهایی و نهایی در این مسابقات خبر داد.

 شنبه 18 اسفند 1397   179  0      

به گزارش ستاد خبری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم حجت‌الاسلام والمسلمین سید مصطفی حسینی با اعلام این خبر گفت: در پنج مسابقه برادران، خواهران،  طلاب، نابینایان و دانش آموزان جمعاً 307 نفر حافظ قرآن، 180 نفر قاری قرآن، 25 خطیب قرآن، 26 نفر در زمینه ترتیل قرآن و 82 نفر در قالب پایان‌نامه قرآنی با هم به رقابت می‌پردازند.
وی ادامه داد:  از کشور ایران نیز دو شرکت‌کننده در  بخش برادران، یک شرکت‌کننده در بخش بانوان، 4 شرکت‌کننده در بخش طلاب و سه شرکت در بخش دانش آموزان حضور خواهند داشت که با احتساب این آمار 631 نفر از داخل و خارج از کشور در این دوره از مسابقات شرکت می‌کنند.
حسینی یادآور شد: کشورهای افغانستان با 48 شرکت‌کننده، نیجریه با 38 شرکت‌کننده و عراق، لبنان و چاد هر کدام با 29 شرکت‌کننده  به ترتیب بالاترین میزان شرکت‌کننده را در این دوره از مسابقات دارا بوده‌اند.
گفتنی است، مرحله نیمه‌نهایی و نهایی سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از 19 الی 25 فروردین سال آینده در هتل هما و مصلی تهران برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر