اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

امامزادگان پرچم‌های ولایت هستند/ تکیه به تولید داخلی سنخیت با اهل‌بیت(ع) را به دنبال دارد

امامزادگان پرچم‌های ولایت هستند/ تکیه به تولید داخلی سنخیت با اهل‌بیت(ع) را به دنبال دارد

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در جمع اقشار مختلف مردم گفت: در سنخیت سبک زندگی ما با مکتب اهل‌بیت(ع) باید به تولید داخلی تکیه کنیم.

 شنبه 18 اسفند 1397   148  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت ولادت حضرت امام محمدباقر(ع) در سخنانی در امامزاده سیدناصرالدین(ع) تهران گفت: بر اساس آیات قرآن کریم زمانی که خداوند طالوت را به عنوان فرمانده انتخاب کردند که مردم با جالوت جنگ کنند آنها نپذیرفتند و درخواست نشانه کردند.
وی افزود: به دنبال این طالوت نیز صندوقچه بنی‌اسرائیل را که میراث پیامبران گذشته بود را ارائه کردند که سبب آرامش قلبی آنان می‌شد؛ در صندوقچه الواح تورات قرار داشت که در آن مفاهیم و مضامین الهی نگاشته شده بود.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه پس از پیامبران ائمه معصومین(ع) بر ما ولایت دارند و ما باید تحت امر آنها باشیم، عنوان کرد: امامزادگان پرچم‌های ولایت هستند باید به آنها نیز توجه کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین خاموشی با استناد به بیانات ارزشمند امام هادی(ع) در زیارت جامعه کبیره؛ اظهار کرد: ائمه معصومین(ع) نورهای هدایت خداوند و حجت الهی بر روی زمین هستند که همه چیز به آنها ختم می‌شود.
وی با بیان اینکه امیرمومنان امام علی(ع) تقسیم کننده بهشت و جهنم هستند؛ گفت: هر کس علوی شده تحت ولایت ائمه معصومین(ع) زندگی کرد او نجات یافته و از اهل سعادت می‌شود در غیر این صورت داخل جهنم جایگاه دارد.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با استناد به روایتی از امیرمومنان امام علی(ع) مبنی بر اینکه من راه آسمان را بیشتر از راه‌های زمینی می‌دانم؛ ابراز کرد: بهشت بدون وجود غم و اندوه و جهنم همه عذاب است، در بهشت همه هم و غم‌ها با اهل‌بیت(ع) از بین می‌رود نزول قرآن نزد شما است.
حجت الاسلام والمسلمین خاموشی با بیان اینکه روزگاری داعش با پول دشمنان وضعیت بدی را برای مردم ایجاد کرده بودند؛ گفت: به یاری خداوند داعش از بین رفته و امروز پیاده روی اربعین با جمعیت 20 میلیون برگزار شده و چشم اهل بصیرت را روشن می‌کند.
وی در پایان با بیان اینکه باید سبک زندگی ما با مکتب اهل‌بیت(ع) سنخیت داشته باشد ، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند در گام دوم انقلاب باید به تولید داخلی تکیه کنیم و مسایل و مشکلات افراد جامعه از طریق متن دین استخراج و حل شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر