اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

قدردانی معاون هماهنگی، پیگیری‌های ویژه دفتر رییس جمهور از حوزه ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه

قدردانی معاون هماهنگی، پیگیری‌های ویژه دفتر رییس جمهور از حوزه ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه

معاون هماهنگی، پیگیری‌های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رییس جمهور از حوزه ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه به دلیل میزبانی هفتمین نشست مدیران کل حوزه های وزارتی و رؤسای سازمان ها تقدیر و تشکر کرد.

 چهارشنبه 22 اسفند 1397   164  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، دکتر احمد  شمس با ارسال نامه‌ای  از دکتر سید مهدی خاموشی به دلیل حضور در هفتمین نشست اعضای شورای مدیران کل حوزه‌های وزارتی و رؤسای سازمان‌ها و از صابر کرمی و همکاران وی در حوزه ریاست سازمان به دلیل برگزاری موثر و بهینه این نشست تقدیر و تشکر کرد.
هفتمین نشست مدیران کل حوزه‌های وزارتی و رؤسای سازمان‌ها در دولت تدبیر و امید با حضور دکتر سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه،  دکتر رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و دکتر احمد شمس معاون هماهنگی، پیگیری‌های ویژه و خدمات مدیریت دفتر رئیس‌جمهور ۱۶ اسفند  به میزبانی سازمان اوقاف و امور خیریه در هتل ارم برگزار شد.
گفتنی است، در متن این نامه آمده است:
جناب حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی
نظر به برگزاری هفتمین نشست اعضای شورای مدیران کل دفاتر وزارتی و دستگاه ها در مجموعه ستاد متبوع سزاوار است بدین وسیله حضور ارزشمند و صمیمانه جناب عالی را که موجب دلگرمی و غنای هرچه بیشتر آن گردید ارج نهاده و ستایش نماییم.
همچنین فرض است از کلیه همکاران، به ویژه جناب آقای کرمی مدیرکل محترم حوزه ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه که اهتمام ویژه ای جهت برگزاری بهینه جلسه مبذول داشته اند تشکر و قدردانی شود.
امیدوارم در سایه الطاف خداوند متعال و توجهات حضرت ولی عصر(عج) در راه خدمت به کشور اسلامی مان بیش از پیش موفق و موید باشید.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر