اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

توزیع اقلام غذایی در شش نقطه سیل زده استان مازندران از محل عواید موقوفات این استان/ بازدید مدیرکل  اوقاف استان مازندران از مناطق سیل زده

توزیع اقلام غذایی در شش نقطه سیل زده استان مازندران از محل عواید موقوفات این استان/ بازدید مدیرکل اوقاف استان مازندران از مناطق سیل زده

پیرو دستور حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه اقلام غذایی همه‌روزه در ۶ نقطه سیل‌زده مازندران در بین مردم حادثه دیده توزیع می شود.

 شنبه 3 فروردین 1398   231  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان مازندران حجت الاسلام حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف این استان ضمن بازدید از مناطق سیل زده گفت: پیرو دستور حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه اقلام غذایی همه‌روزه در ۶ نقطه سیل‌زده مازندران در بین مردم حادثه دیده توزیع می شود.
وی با بیان اینکه اوقاف مازندران از روز نخست وقوع سیل در کنار مردم سیل‌زده مازندران بوده است، گفت: همزمان با وقوع سیلاب در شهرها و روستاهای استان خانواده‌هایی که خانه آنها دچار خسارت شده بودند در مساجد و بقاع متبرکه اسکان داده شدند.
حیدری با اشاره به اینکه به تمامی روسای ادارات اوقاف و هیأت امنا آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران دستور داده شد تا به سیل‌زدگان کمک‌رسانی و شرایط اسکان موقت را در اماکن مذهبی فراهم کنند، اظهار کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از روز نخست پیگر وضعیت خدمات‌رسانی به سیل‌زدگان مازندرانی و نحوه اسکان آنها در اماکن مذهبی استان بوده است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران از توزیع اقلام غذایی بین سیل‌زدگان استان خبر داد و گفت: پیرو دستور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از محل عواید موقوفات مازندران، اقلام غذایی همه‌روزه در 6 نقطه سیل‌زده استان بین مردم حادثه‌دیده توزیع می‌شود.
حیدری بیان کرد: توزیع اقلام غذایی بین سیل‌زدگان مازندران تا عادی شدن شرایط در روستاها و شهرهای استان ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به توزیع اقلام غذایی در شهرها و روستاهای سیل‌زده مازندران گفت: خادمین و هیأت امنا آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه مازندران و نیروهای خودجوش مردمی با حضور در مناطق سیل‌زده در حال کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده مازندران هستند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران تصریح کرد: اقلام غذایی تهیه شده با هماهنگی فرمانداری‌ها، سپاه و نیروهای هلال احمر در اختیار مردم سیل‌زده قرار می‌گیرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر