اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

اسامی متسابقین بخش دوم از مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن بانوان

اسامی متسابقین بخش دوم از مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآن بانوان

عصر امروز و در دومین بخش از مرحله نیمه نهایی سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان 11 نفر از متسابقین محفوظات خود را برای کسب رتبه های برتر به آزمون می گذارند.

 سه شنبه 20 فروردین 1398   361  0      

به گزارش ستاد خبری سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان، در ادامه رقابت های روز نخست عصر امروز (سه شنبه، 20 فروردین ماه) 11 نفر از شرکت کنندگان محفوظات خود را برای کسب رتبه های برتر به قضاوت می گذارند.
 
بر همین اساس از ساعت 16 «امینه عبدالوحید» از کنیا، «مسعوده الطلبه» از موریتانی، «صفیه علی عبدالله» از تانزانیا، «فاطمه یونس» از لبنان و «ساجده محمودعلی» از اردن با یکدگر رقابت می کنند.
 
پس از اجرای برنامه توسط گروه تواشیح مشکات استان فارس، رقابت های ادامه می یابد.
 
در ادامه «بی بی خدیجه رحیم قل آوا» از ازبکستان، «نورالهدی صباح عتمه» از سوریه، «فیضاء نرگس» از ترکیه، «نرگس حیدریان» از افغانستان و «فاطمه محمدعمر» از کامرون در نوبت عصر از نخستین روز مرحله نیمه نهایی مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان محفوظات شان را به داوری می گذارند.
 
بنابر این گزارش، از هر متسابق سه سوال شامل یک سوال از 10 جزء اول، 1 سوال از 10 جزء دوم و 1 سوال از 10 جزء سوم پرسیده می شود.
 
گفتنی است، سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان از 20 تا 23 فروردین ماه با حضور نمایندگانی از 26 کشور جهان در هتل هما برگزار می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر