اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی برگزار می‌شود

دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی برگزار می‌شود

آئین اختتامیه دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش‌های قرآنی در شهر مقدس قم برگزار می شود.

 چهارشنبه 21 فروردین 1398   222  0      

به گزارش ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش های قرآنی با شرکت بیش از 700 محقق و پژوهشگر داخلی و خارجی و با حضور میهمانانی از کشور‌های مختلف، در تاریخ 25 فروردین 1398 به کارخود پایان خواهد داد.
فراخوان مقالات این دوره از همایش با موضوع «قرآن کریم و ایمان به وعده‌های الهی» منتشر شد و در پایان حدود 520 مقاله داخلی و خارجی به دبیرخانه مرکزی همایش ارسال گردید.
به گفته دبیرخانه مرکزی همایش، پس از داوری مقالات توسط داوران و پژوهشگران مطرح کشوری، تعداد 3 مقاله برتر در بخش داخلی و 3 مقاله برتر در بخش خارجی در آئین اختتامیه تجلیل خواهند شد.
بنابر اعلام مسئولین برگزاری، صبح یکشنبه 25 فروردین، نشست‌های تخصصی علمی و بعد از ظهر نیز از ساعت 18 الی 20 برنامه‌های آئین اختتامیه برگزار خواهد شد.
آئین اختتامیه این دوره از همایش، همزمان با سی‌وششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران و با حضور بیست محقق قرآنی از هفت کشور: عراق، لبنان، سوریه، عمان، تونس، هند و پاکستان، در مجتمع آموزش عالی امام خمینی ره واقع در قم، بلوار 15 خرداد، میدان جهاد برگزار می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار