اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

هرسال شاهد پیشرفت چشمگیر کمی و کیفی مسابقات بین المللی قرآن کریم هستیم

هرسال شاهد پیشرفت چشمگیر کمی و کیفی مسابقات بین المللی قرآن کریم هستیم

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: تنها کشوری که قانون اساسی‌اش بر اساس قرآن و سنت پیامبر(ص) است، کشور ماست و این لطف و پیشرفت قرآنی را مدیون انقلاب شکوهمند اسلامی و خون بابرکت شهدا هستیم.

 پنج شنبه 22 فروردین 1398   313  0      

به گزارش ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری که در آیین افتتاحیه سی‌وششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران حضور پیدا کرده بود، درباره اهمیت برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن گفت: آن چیزی که درباره این مسابقات برای من محسوس است، ترقی این برنامه است، به‌طوری که هر سال شاهد پیشرفت چشمگیر آن در سطوح کمی و کیفی هستیم.
وی افزود: این نوع برنامه‌ها که ترویج قرآن بوده و قطعاَ یک عمل اسلامی، انسانی و معنوی کامل است، می‌تواند روح جامعه را زنده نگه دارد و به فرموده پیامبر اسلام(ص) « اِذَا الْتَبَسَتْ عَلَيْكُمُ الفِتَنُ كَقِطَعِ اللَّيْلِ الْمُظْلِمِ فَعَلَيْكُمْ بِالْقُرآنِ (هنگامی که فتنه‌ ها همچون پاره‌های شب تاریک شما را در بر می‌گیرند، بر شماست که به قرآن تمسک کنید). مشکل مسلمانان همین است که به قرآن اهمیت نمی‌دهند و تمام ضربه‌هایی که می‌خورند به‌خاطر همین بی‌اهمتی نسبت به این کتاب الهی است.
وی در پایان تصریح کرد: الحمدلله تنها کشوری که قانون اساسی‌اش بر اساس همین قرآن و سنت پیامبر(ص) است، کشور ماست و این لطف و پیشرفت قرآنی را مدیون انقلاب شکوهمند اسلامی و خون بابرکت شهدا هستیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر