اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

بازدید رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از مناطق سیل زده استان خوزستان/ مواکب سازمان اوقاف به میدان آمدند

بازدید رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از مناطق سیل زده استان خوزستان/ مواکب سازمان اوقاف به میدان آمدند

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امورخیریه از روند آماده سازی و طبخ و توزیع غذای گرم در بین مردم سیل زده استان خوزستان بازدید کرد.

 پنج شنبه 22 فروردین 1398   440  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در گفتگویی در حاشیه این بازدید، گفت: خوشبختانه فعالیت خیرین، سازمان اوقاف و بقاع متبرکه چند روزی است که آغاز شده است. از زحماتی که همکاران ما در سطح اوقاف و بقاع متبرکه و نیروهای جهادی برای کمک به سیل زدگان تقبل کردند و از آلام مردم  این مناطق کاستند، ممنونم و تشکر می کنم.
وی ادامه داد: طبخ و توزیع غذای گرم در بین مردم سیل زده نشان از این است که زندگی در این مناطق جاری است. در سیل هایی که در استانهای مختلف کشور جاری شد عده ای از همکاران ما در استانها فعالیت جهادی کردند و از ظرفیت های خیرین، موقوفات، بقاع متبرکه و مواکبی که در اربعین کار کرده  بودند در این زمینه بهره گرفته شد.
دکتر خاموشی با بیان اینکه در حادثه سیل آق قلا وحدت عملی شیعه و سنی تبلور پیدا کرد، یادآور شد: نمونه ی اسلام ناب و مکتب اهل بیت (ع) همین نمونه ای است که مردم با همدردی و  همدلی  از آلام ناشی از حادثه سیل کاستند.
گفتنی است، مواردی همچون بازدید از موکب اوقافهای خراسان رضوی و خوزستان در حرم مطهر علی ابن مهزیار اهوازی، بازدید از نانوایی  موکب امام رضا اوقاف خراسان رضوی، بازدید از موکب اوقاف خوزستان در مصلی شهرستان کارون (کوت عبدالله)،دیدار با امام جمعه شهرستان کارون و حل مشکلات طبخ غذا این شهرستان و قرار دادن اوقاف استان مرکزی به عنوان معین، بازدید از سیل بندهای اطراف شهر اهواز در مسیر جاده اهواز آبادان و بازدید از موکب اوقاف استان قزوین در صنایع فولاد اهواز از جمله برنامه های بازدید دکترخاموشی از استان خوزستان بوده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر