اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

نفرات برتر سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن طلاب علوم دینی مشخص شد

نفرات برتر سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن طلاب علوم دینی مشخص شد

اسامی نفرات برتر سومین دوره مسابقات بین المللی طلاب علوم دینی جهان اسلام از سوی کمیته علمی و محتوایی مسابقات اعلام شد.

 شنبه 24 فروردین 1398   135  0      

به گزارش ستاد خبری سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن طلاب علوم دینی، اسامی نفرات برتر سومین دوره مسابقات بین المللی طلاب علوم دینی جهان اسلام در رشته های حفظ و تفسیر قرآن کریم، قرائت و تفسیر قرآن کریم، ترتیل و تفسیر قرآن کریم و خطابه قرآنی از سوی کمیته علمی و محتوایی مسابقات اعلام شد.
در رشته خطابه قرآنی این دور از مسابقات آقایان عمر سفرانی از سوریه، عبدالکامل از روسیه و محمد صاحب علی الانباری از عراق به ترتیب مقام اول تا سوم را به دست آوردند.
روح الله آقایی از ایران، سید مهدی مشرف از افغانستان و محمد السید موسی از لبنان نیز افرادی بودند که در رشته ترتیل و تفسیر قرآن کریم حائز نمرات برتر شده و صاحب مقام شدند.
در بخش حفظ و تفسیر قرآن کریم نیز به ترتیب آقایان محمد خاکپور از ایران، احمد محمد طاهر از چاد و محمد بهدی از الجزایر حائز مقام برتر شدند.
سلمان اصل غوابش از ایران، محمدکریم محسنی از افغانستان و صدیق ملیانا از اندونزی نیز به ترتیب 3 نفر برتر در رشته قرائت تحقیق و تفسیر قرآن کریم شناخته شدند.
این افراد در مراسم اختتامیه سومین دوره بین المللی مسابقات بین المللی قرآن کریم طلاب مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
گفتنی است، سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن طلاب علوم دینی از 21 فروردین ماه در رشته های حفظ، قرائت، ترتیل و خطابه قرآن کریم با حضور 56 نماینده از 35 کشور مسلمان جهان آغاز شد که پس از 2 روز رقابت، تعداد 12 نفر به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.
اختتامیه این دور از مسابقات نیز با حضور حضرت آیت الله مکارم شیرازی و تجلیل از برگزیدگان ساعت 17:30 امروز 24 فروردین ماه در سالن همایش های مدرسه علمیه امام کاظم(ع) قم برگزار می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر