اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

اعلام آمادگی بیش از 50 نفر از مدیران ملی برای حضور در مراسم اختتامیه/ مسابقات  قرآن کریم تأثیر بسزایی در پالایش روح انسان دارد

اعلام آمادگی بیش از 50 نفر از مدیران ملی برای حضور در مراسم اختتامیه/ مسابقات قرآن کریم تأثیر بسزایی در پالایش روح انسان دارد

مدیرکل حوزه ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه در گفت‌وگو با ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با بیان اینکه این دوره از مسابقات در قالب پنج بخش آقایان، بانوان، دانش آموزان، روشن‌دلان و طلاب امور دینی برگزار شد، اظهار کرد: همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی، همایش بین‌المللی ترجمه قرآن کریم، همایش کتابت قرآن کریم و همچنین نمایشگاه باغ بهشت در حاشیه این مسابقات برگزار و برپا شده است.

 یک شنبه 25 فروردین 1398   183  0      

صابر کرمی با بیان اینکه 637 نفر از 84 کشور در مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات شرکت کردند، افزود: 184 نفر از 62 کشور برای مراحل بعدی منتخب شدند که در فینال با یکدیگر به رقابت پرداختند.
مدیرکل حوزه ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه رویکرد جدید سازمان اوقاف با تکیه بر مبانی قرآن کریم و در راستای خودسازی و آماده‌سازی جامعه بشری تلاش فراوانی داشته است، اظهار کرد: مسابقات بین‌المللی قرآن کریم تأثیر بسزایی در آماده‌سازی و پالایش روح انسان دارد.
کرمی با بیان اینکه مسابقات بین‌المللی قرآن کریم مورد استقبال باشکوه مردم و جوانان قرار گرفته است، افزود: سازمان اوقاف با توجه به ظرفیت‌های موجود برای اولویت‌های مهم کشور به‌ویژه بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی و بحث اقتصاد مقاومتی با تدابیر ریاست محترم سازمان برنامه‌هایی داشته و گام‌های مؤثری برداشته شده است.
وی خاطرنشان کرد: با احیای موقوفات و فعال‌سازی امکانات می‌توان در امور خیریه کارهای بزرگی انجام داد  که در آینده نزدیک شاهد شکوفایی آن‌ها خواهیم بود.
مسئول کمیته مدعوین ویژه سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم بیان کرد: از ابتدای شروع به کار مسابقات، پالایش لیست دستگاه‌ها و به‌روزرسانی 4 هزار نفر از مدیران کشور احصا شد که برای همه آن‌ها دعوت‌نامه رسمی ارسال شده است.
کرمی بابیان اینکه امسال شاهد حضور فعال‌تری از مدیران ملی در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم بودیم، گفت: بیش از 50 نفر از مدیران ملی برای حضور در مراسم اختتامیه اعلام آمادگی کرده‌اند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر