اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

مسابقات بین المللی فرصت تعامل اثرگذار بانوان مسلمان را فراهم می کند

مسابقات بین المللی فرصت تعامل اثرگذار بانوان مسلمان را فراهم می کند

شبانی با اشاره به وجوه امتیاز مسابقات بین المللی قرآن بانوان، تاکید کرد: این رقابت ها فرصت تعامل اثرگذار بانوان مسلمان را فراهم می کند.

 یک شنبه 25 فروردین 1398   101  0      

الهام شبانی، راهنمای حفاظ در سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن بانوان درباره ایرادات اصلی که در رقابت متسابقین وجود داشت، اظهار کرد: بیشتر ایرادات در بخش وقف و ابتدا بود، چنان که در هر جا که می خواستند وقف کرده و از هر جا که مدنظرشان بود، ابتدا داشتند.

وی تجوید را از نقاط قوت شرکت کنندگان در این مسابقات دانست و افزود: لحن و تنوع لحنی هم در آنها آنطور که ما در ایران رعایت می کنیم، وجود نداشت.
شبانی درباره سطح کیفی مسابقات بین المللی قرآن بانوان بیان کرد: سطح به ویژه در بخش بزرگسال بسیار قوی و نزدیک به هم است.

وی با اشاره به سابقه حضورش در مسابقات بین المللی لیبی ابراز کرد: اعطای کارنامه به متسابقین به شرکت کنندگان بلافاصله بعد از تلاوت و نیز تبیین آیین نامه داوری، بیان اشکالات توسط استاد راهنما و حضور مترجمان برای ارتباط متسابقین با داوران از نقاط قوت مسابقات ما است که بر کیفیت کار می افزاید.

این حافظ بین المللی درباره افق های پیش رو برای بانوان در پی برگزاری مسابقات بین المللی قرآن، تاکید کرد: هر چه دامنه ارتباط با بانوان از طریق این مسابقات بیشتر شود تاثیرگذاری بیشتری دارد.

وی ادامه داد: علاوه بر این به شبهات علیه شیعه با این مسابقات و نمایش توانمندی قرآنی بانوان پاسخ داده می شود.

شبانی درباره فرصت سازی های مسابقات بین المللی قرآن بانوان برای تعامل زنان جهان اسلام خاطرنشان کرد: این فرصت فراهم می شود اما ما باید آن را حفظ کنیم.

گفتنی است، سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن بانوان از ۲۰ تا ۲۳ فروردین با حضور نمایندگانی از ۲۶ کشور جهان در هتل هما برگزار شد
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر