اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

ستاد برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن ثواب تلاوت‌های این دوره را به جانباختگان سیلاب‌های اخیر اهدا کرد

ستاد برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن ثواب تلاوت‌های این دوره را به جانباختگان سیلاب‌های اخیر اهدا کرد

همزمان با اختتامیۀ سی و ششمین دورۀ مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، دبیرخانۀ ستاد برگزاری این مسابقات با صدور اطلاعیه‌ای از اهدای اجر و ثواب تلاوت‌های این دور از رقابت‌های قرآنی به جانباختگان سیلاب‌های اخیر کشور خبر داد.

 یک شنبه 25 فروردین 1398   97  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این اطلاعیه آمده است:  
به حول قوۀ الهی، سی و ششمین دورۀ مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در روزهای پایانی فروردین ۱۳۹۸ در عالی‌ترین سطح برگزار شد و پس از شناختن برگزیدگانش امروز به کار خود پایان داد. 
مسابقات امسال متأسفانه با وقوع سیلاب در بسیاری از نقاط کشور مصادف بود؛ حوادثی که بخش عمده‌ای از نیروها و ظرفیت‌های کمک‌رسانی سازمان اوقاف و امور خیریه را نیز که متولی و مجری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم است، همگام با آحاد مردم و دستگاه‌های کشور، به خود معطوف کرد. با این وصف، با دعای خیر مردم و به برکت قرآن کریم، مسابقات امسال به شایستگی و به نحو احسن برگزار شد و به ایستگاه پایانی رسید. 
ستاد برگزاری سی و ششمین دورۀ مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، ضمن تقدیر از یکایک متسابقین و عرض تبریک به برگزیدگان این دوره، و با ابراز تشکر از تلاش‌های شبانه‌روزی و چندین ماهه‌ی کمیته‌ها و فعالان امر برپایی این دوره، اجر و ثواب معنوی تلاوت‌های صدها تن از متسابقین حاضر در این دورۀ از مسابقات قرآنی را به نمایندگی از ایشان به جانباختگان سیلاب‌های اخیر کشور اهدا نموده از محضر خداوند متعال سلامتی و رفع آلام و گرفتاری‌های بازماندگان این مصائب و بلایای طبیعی را مسئلت می‌نماید.
دبیرخانه‌ ستاد سی‌وششمین  
دورۀ مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر