اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو

زندانیان

فراخوان

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

بیش از نیم میلیون نفر کمپین «بخوان» را دیدند+ گزارش تصویری

بیش از نیم میلیون نفر کمپین «بخوان» را دیدند+ گزارش تصویری

دبیر کمپین «بخوان» از بازدید بیش از نیم میلیون نفر از این کمپین در فضای مجازی خبر داد و یادآور شد: کمپین بخوان در قالب مسابقه از 10 تا 24 فروردین در سطح شهرهای تهران ، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز، قم و کرج با هدف انتشار مفاهیم قرآنی با استفاده از طرح های گرافیکی در فضای مجازی و اطلاع رسانی زمان و مکان مسابقات بین المللی قرآن کریم اجرا شد.

 سه شنبه 27 فروردین 1398   243  0      

به گزارش ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، محمد حمیدیا افزود:شاید برای بسیاری عجیب بود دو نفر آقا و خانم در مترو، پارک ها و یا کنار خیابانی از شهر ، با طرحی گرافیکی ترجمه شده به انگلیسی به سراغ مردم بروند و از آن ها بخواهند به سلیقه خود یکی از طرح های مفهومی قرآن را انتخاب کنند، با آن عکس سلفی بگیرند و در صفحه اینستاگرام خود انتشار دهند اما این کار اتفاق افتاد.
وی ادامه داد:بیش از نیم میلیون نفر کمپین ما را دیدند و حدود 15 هزار نفر در آن شرکت کردند. اتفاقی که دلیل اصلی انجام آن یکپارچه سازی ظرفیت های فرهنگی سازمان ها و نهادهای مختلف دولتی بود.
حمیدیا تصریح کرد: سال هاست که سازمان های فرهنگی کشور با موازی کاری در انجام امور فرهنگی، طرحی یکسان را بارها و بارها با صرف مبالغ هنگفت در سازمان های متبوع خود اجرا کرده اند و نتیجه آن طرحی ناقص، با ابعادی کوچک، اثربخشی کم و صرف هزینه زیاد بود.
دبیر کمپین «بخوان» اضافه کرد: تلاش کردیم در این کمپین با استفاده از ظرفیت های شهرداری، مترو، سازمان اوقاف و امور خیریه، امامزادگان، فرمانداری و ... و با بهره گیری از شیوه های نوین تبلیغات چهره به چهره ـکه معمولا در استارت آپ ها از آن استفاده می شود که فردی به عنوان راهنمای تبلیغاتی(پروموتر) با افراد به صورت رو در رو صحبت و مخاطب را ترغیب و تشویق به عملی در فضای حقیقی یا مجازی کرده و کاربر بر اساس فعالیت خود هدیه ای دریافت می کندـ مشارکت مردمی را در این کمپین بالا ببریم.
حمیدیا اظهار کرد: مسابقه ای که در فضای اینستاگرامی افراد را با طرح های گرافیکی درگیر و آن ها را با هشتگ های مفید فضای مجازی آشنا می کرد، نوعی بازاریابی فرهنگی دیجیتال (cultural digital marketing) محسوب می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر