اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو

زندانیان

فراخوان

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

مسابقات بین المللی قرآن شجره طبیه انقلاب اسلامی است

مسابقات بین المللی قرآن شجره طبیه انقلاب اسلامی است

امام‌جمعه موقت تهران، حضور متسابقین برجسته بین‌المللی در سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن را میوه شجره طیبه انقلاب اسلامی دانست .

 سه شنبه 27 فروردین 1398   139  0      

به گزارش ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن آیت‌الله کاظم صدیقی امام‌جمعه موقت تهران با اشاره به حضور متسابقین مطرح بین‌المللی در سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که از 62 کشور حضور ممتازین قرآنی در ام القرای جهان اسلام را شاهد بوده ایم و این خود پدیده‌ای است از میوه‌های شیرین انقلاب اسلامی  حضرت امام و شجره طیبه ولایت.
امام‌جمعه تهران با اشاره به مشارکت متسابقین مسلمان از اقصی نقاط دنیا در سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن اظهار کرد: بحمدالله، آنچه که در این دوره از مسابقات هم در حفظ و هم در قرائت مشهود و ملموس بود مشارکت و استقبال کم نظیر متسابقین بود و بحمدالله تجلیات چشمگیر و قابل‌تحسینی را در این مورد شاهد بودیم.
آیت‌الله صدیقی در خصوص ارتقای هر چه‌بهتر مسابقات قرآنی متذکر شد: ارزیابی در همه مسائل لازمه تکامل است و  در این دوره از مسابقات نیز باید نقاط قوت را برجسته کرد و درصورتی‌که چیزهای دیگری لازم باشد برای مراحل بعد آن را در نظر گرفت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر