اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو

زندانیان

فراخوان

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

حضورشرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف در نمایشگاه کتاب با 160 عنوان کتاب

حضورشرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف در نمایشگاه کتاب با 160 عنوان کتاب

مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف از حضور فعال شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با ۱۶۰ عنوان کتاب خبر داد.

 چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398   287  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه،قدرت‌الله جنگروی از حضور فعال شرکت چاپ و انتشارات این سازمان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و با بیان اینکه شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف محصولات مختلفی را در نمایشگاه کتاب عرضه می‌کند، افزود: امسال با حدود ۱۶۰ عنوان کتاب و در ۶ موضوع کلیات دین، ادبیات، فلسفه، تاریخ و هنر در سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور داریم.
مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف از عرضه برخی عناوین جدید از سوی این انتشارات در نمایشگاه کتاب خبر داد و گفت: کتاب استاد عشق از پرفروش‌ترین آثار این انتشار بوده است که در این نمایشگاه عرضه می‌شود و همچنین فرهنگ اصطلاحات فلسفه ملاصدرا نیز از عناوین جدید این انتشارات به شمار می‌آیند.
وی یادآور شد: انتشارات شرکت چاپ و انتشارات وابسته به سازمان اوقاف و امور خیریه در سالن ناشران عمومی در شبستان مصلای بزرگ امام خمینی (ره)، راهروی ۲۱، غرفه ۵۷۶ از امروز پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی است.
جنگروی ادامه داد: امسال به‌تمامی کسانی که از این غرفه خرید کنند، ۲۰ درصد تخفیف خواهیم داد و برای کارکنان و کارمندان سازمان اوقاف نیز تخفیف بیشتری را قائل خواهیم شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر