اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

کارکردن برای بسط فرهنگ قرآنی توفیق بزرگی است / مسابقات بین المللی قرآن در وزن  و سطح مناسبی برگزار شد

کارکردن برای بسط فرهنگ قرآنی توفیق بزرگی است / مسابقات بین المللی قرآن در وزن و سطح مناسبی برگزار شد

نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در نشست جمع‌بندی فعالیت‌های ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم ضمن تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری این مسابقات تأکید کرد: کار کردن برای بسط فرهنگ قرآنی توفیق بزرگی است.

 دوشنبه 9 اردیبهشت 1398   373  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، نشست جمع‌بندی فعالیت‌های ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم صبح امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حسینی رئیس این ستاد و جمعی از رؤسای کمیته‌ها و دست‌اندرکاران برگزاری این مسابقات در سالن اجتماعات ساختمان مهر سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.
 
دکتر سید مهدی خاموشی در ابتدای سخنانش در این نشست گفت: چیزی برتر از قرآن کریم در نظام تکوین وجود ندارد و ما  باید مباهات کنیم که در خدمت این برترین وجود بوده‌ایم.
 
وی ادامه داد: کار کردن برای بسط فرهنگ قرآنی توفیق بزرگی است و این زبان مشترکی است که بشریت را به‌سوی هدایت دعوت می‌کند.
 
خاموشی ضمن تقدیر و تشکر از دست‌اندرکاران سازمانی و برون‌سازمانی برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن کریم تصریح کرد: از این که عمرتان را در این مسیر صرف می‌کنید باید خدا را شاکر باشید.از مقام معظم رهبری مچکریم که میدان را برای ما مهیا می‌کنند که این کار ادامه پیدا کند و هر سال راهبرد جدیدی را مطرح می‌کنند.
 
وی افزود: به اقرار خیلی از افراد مسابقات در سطح خوبی برگزار شده است. باید درعین‌حال که هزینه مسابقات را کاهش می‌دهیم این مسابقات را به‌صورت کیفی‌تر برگزار کنیم.
 
خاموشی با تأکید بر اینکه مفاهیم قرآنی و فهم زبان قرآنی باید در جامعه توسعه پیدا کند، اظهار کرد: باید بسته‌ ویژه برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات آماده شود و به سمع و نظر و تایید جامعه نخبگان قرآنی برسد تا نتیجه بهتری بگیریم.
 
وی در بخش پایانی سخنانش به تبیین و تشریح اهمیت ترجمه قرآن به زبانهای مختلف و تولید محتوای پژوهشی در زمینهٔ قرآن پرداخت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر