اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

نشست رؤسای ادارات تحقیق و حسابرسی سازمان اوقاف/ تأکید دکتر خاموشی بر کاهش تصدی‌گری در استان‌ها

نشست رؤسای ادارات تحقیق و حسابرسی سازمان اوقاف/ تأکید دکتر خاموشی بر کاهش تصدی‌گری در استان‌ها

نشست تخصصی رؤسای ادارات تحقیق و حسابرسی سازمان اوقاف و امورخیریه چهارشنبه 11 اردیبهشت در سالن کنفرانس ساختمان مهر این سازمان برگزار شد.

 شنبه 14 اردیبهشت 1398   694  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با حضور در نشست تخصصی رؤسای ادارات تحقیق و حسابرسی این سازمان با اشاره به اهمیت اداره تحقیق و لزوم ایجاد شفافیت در سازمان‌هایی که از دولت بودجه دریافت می‌کنند، گفت: باید بسنجیم استفاده از فناوری و نرم‌افزار تا چه حد می‌تواند به اداره تحقیق کمک می‌کند.
 
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی در بخشی دیگر از سخنانش با تأکید بر لزوم اهمیت تحلیل داده‌ها در سازمان اوقاف، گوشزد کرد: به نظرم باید در طول تاریخ اوقاف به قانون ماده پنج اوقاف رسیدگی بیشتری می‌شد . همان‌طور که در بقاع متبرکه هیئت‌امنا تعیین شده است این ماده هم  به ما این امکان را می‌دهد که برای موقوفات اشخاصی را به‌عنوان امین تعیین کنیم.
 
وی در ادامه  با بیان اینکه سرمایه اجتماعی بقاع متبرکه در کمک به سیل‌زدگان خوش درخشید، تصریح کرد: بقاع متبرکه ظرفیت معنوی خاصی دارد و ما میوه اعتماد به مردم را در کمک به سیل‌زدگان به دست آوردیم و وجهه امور خیریه در سازمان اوقاف  به‌صورت پررنگ‌تری جلوه پیدا کرد.
 
خاموشی در بخش پایانی سخنانش بر لزوم کاهش تصدی‌گری در استان‌ها  تأکید کرد و به تبیین موضوعات، مسائل، سیاست‌گذاری‌ها، اهداف و وظایف مختلف  مربوط به اداره تحقیق و حسابرسی پرداخت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر