اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

برگزاری مراسم معارفه دکتر مهدی پندار؛ معاون جدید بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف

برگزاری مراسم معارفه دکتر مهدی پندار؛ معاون جدید بهره‌وری اقتصادی سازمان اوقاف

طی مراسمی با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه دکتر مهدی پندار به‌عنوان معاون بهره‌وری اقتصادی موقوفات و بقاع متبرکه این سازمان معرفی شد.

 دوشنبه 16 اردیبهشت 1398   2010  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، دکتر سید مهدی خاموشی در ابتدای این مراسم در سخنان کوتاهی با اشاره به اهمیت ظرفیت‌های حوزه وقف در بی‌اثر کردن تحریم‌های اقتصادی، گفت: ولایت مداری، تخصص و صداقت دکتر پندار برای ما ثابت شده است.  از تمام اعزه درخواست می‌کنم که با ایشان همکاری نزدیک داشته باشند.
 
وی ادامه داد: سازمان اوقاف در جریان کمک به سیل‌زدگان توانست سرمایه اجتماعی خوبی را جذب کند. اعتماد مردم به سازمان اوقاف در حد بالایی است.  اگر بتوانیم با رعایت تمام ضوابط و تعهدات ایجاد اشتغال و افزایش بهره‌وری اقتصادی را رقم بزنیم یک سرمایه اجتماعی غیرقابل پیش‌بینی به سمت سازمان اوقاف جذب خواهد شد.
 
در ادامه این مراسم دکتر مهدی پندار نیز با تأکید بر اهمیت سرمایه اقتصادی وقف،گفت: باید سهم وقف در اقتصاد کشور را مشخص کنیم. سهم زیادی از اقتصاد کشورهای پیشرفته دنیا متعلق به خیریه‌هاست.
 
وی ادامه داد: امیدوارم در سال رونق تولید بتوانیم نقش جدی را در این زمینه ایفا کنیم  و  با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان از کشاورزی، دامداری و شیلات گرفته تا صنعت و معدن با بازدهی مناسبی نقش‌آفرینی کنیم.
 
گفتنی است، دکتر مهدی پندار پیش از این ریاست امور برنامه ریزی، نظارت و آمایش سرزمینی سازمان برنامه و بودجه کشور را بر عهده داشته است.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر