اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

دکتر خاموشی : گزینش  در  سازمانها و دستگاه های دولتی، ضرورتی اجتناب ناپذیر است / معارفه دو عضو جدید هسته مرکزی

دکتر خاموشی : گزینش در سازمانها و دستگاه های دولتی، ضرورتی اجتناب ناپذیر است / معارفه دو عضو جدید هسته مرکزی

نشست اعضاء هسته مرکزی گزینش سازمان با نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف وامور خیریه برگزار شد و آقایان صابر کرمی و رضا معممی مقدم به عنوان دو عضو جدید هسته گزینش معارفه شدند.

 چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398   1185  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه در این نشست که  در محل سازمان اوقاف برگزار شد حجت الاسلام  والمسلمین سید مهدی خاموشی با  بیان اهمیت گزینش افراد صالح، متعهد و کارآمد برای فعالیت در سیستم اداری و خدمت رسانی مطلوب به مردم اظهار داشت: امر گزینش را در هر مقطعی مهم، حساس و سخت می دانم  که امروزامر گزینش با پیچیده تر شدن وظایف و اقدامات سازمانها و دستگاههای دولتی، ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
وی افزود: جذب و گزینش افراد نامتعادل موجب اختلال در سیستم اداری می شود ، لذا در انتخاب افراد باید علاوه بر بررسی دقیق به خصوصیات و ویژگی های آنان توجه لازم صورت پذیرد.
رئیس سازمان اوقاف  در پایان بر تمکین از قانون در سیر مراحل گزینش نیروی انسانی تاکید کرد و گفت: یک کارمند باید انضباط اداری و مالی، ادب کلامی، حسن خلق رفتاری و عرق شغلی و سازمانی داشته باشد و ضروری است گزینش دقت نظر بیشتری روی این موضوع به خرج دهد.
در ابتدای این نشست، میرمهدی موسوی فر مدیرکل هسته گزینشسازمان اوقاف با  ارائه گزارش اجمالی در خصوص فعالیت های هسته گزینش اظهار داشت: سیر مراحل گزینش در سازمان اوقاف منطبق با ضوابط و مقررات قانون گزینش و آیین نامه ها و دستورالعمل های مربوط به آن که مبتنی بر مبانی فقهی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(زید عزه) است ،می باشد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر