اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

آغاز فرآیند برنامه ریزی سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن بعد از ماه مبارک رمضان

آغاز فرآیند برنامه ریزی سی وهفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن بعد از ماه مبارک رمضان

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف با اعلام خبر برگزاری جلسات با اعضای کمیته‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سی و ششمین دوره مسابقات بین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌المللی قرآن کریم گفت: این جلسات تا نیمه ماه مبارک به اتمام می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد و پس از جمع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندی نتایج، بلافاصله بعد از رمضان وارد فاز برنامه‌ریزی برای برگزاری دوره بعدی مسابقات بین المللی قرآن خواهیم شد.

 سه شنبه 24 اردیبهشت 1398   290  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مصطفی حسینی رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف ‌با اشاره به اقدامات و برنامه‌های این سازمان اظهار کرد: یکی از مهمترین اقدامات این سازمان در فروردین ماه گذشته برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌المللی قرآن کریم به عنوان بزرگترین رویداد قرآنی جهان اسلام است که با کیفیت مطلوبی برگزار شد.
 
حسینی ادامه داد: هم اکنون جلساتی با حضور اعضای دبیرخانه و نیز کمیته های مسابقات در حال برگزاری است تا عملکرد ما، مورد بررسی قرار بگیرد و نقاط ضعف و قوت ها مشخص شود تا از هم اکنون اقدامات لازم برای رفع کاستی ها و همچنین تقویت نقاط قوت صورت گیرد .
 
وی اضافه کرد: در هفته های گذشته دو مراسم ویژه یکی در راستای تشویق اعضای کمیته ها که اقدامات شایسته ای در برگزاری این دوره داشته اند و مراسم دیگری به‌منظور تجلیل از دستگاه‌هایی که مشارکت جدی در برگزاری مسابقات داشتند، برگزار شد .
 
وی با بیان اینکه در ساختار سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم ۱۵ کمیته در ستاد برگزاری این مسابقات فعالیت داشتند، گفت: با توجه به سیاست‌های ستاد برگزاری مسابقات در سال ۹۸، این کمیته ها به ۱۱ مورد کاهش یافت تا ستاد با مجموعه ای چابک تر بتواند فعالیت های خود را پیش ببرد.
 
حجت الاسلام حسینی درباره آغاز فرآیند مسابقات بین المللی قرآن گفت : بلافاصله پس از ماه مبارک رمضان، جلسات ستاد مسابقات بین المللی قرآن برای برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم را آغاز خواهیم کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار