اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

مجموعه نمایشگاهی

مجموعه نمایشگاهی" ضیافت الهی" ویژه امامزادگان سراسر کشور منتشر شد

مجموعه نمایشگاهی" ضیافت الهی 98 " از مجموعه های نمایشگاهی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه ویژه اکران در امامزادگان شاخص سراسرکشور در مجتمع فرهنگی آموزشی اوقاف تولید و همزمان با ماه مبارک رمضان در سراسرکشور توزیع شد.

 سه شنبه 24 اردیبهشت 1398   347  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه،مجموعه نمایشگاهی « ضیافت الهی 98 » از سری مجموعه های نمایشگاهی معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه ویژه اکران در امامزادگان شاخص سراسرکشور در مجتمع فرهنگی آموزشی اوقاف تولید و همزمان با ماه مبارک رمضان در سراسرکشور توزیع شد.
 
 مجموعه نمایشگاهی"ضیافت الهی" اولین مجموعه نمایشگاهی  معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امورخیریه در سال 98 است که در قالب 12 تابلو نمایشگاهی منتشر شده است.
این مجموعه توسط دکتر جلال محدثی با تلفیق نگارگری اسلامی و ایرانی طراحی شده است.
 
مجموعه ضیافت الهی به موضوعات قرآنی و تمرکز بر 11 موضوع؛ پرهیز از لقمه حرام با عنوان" شاداب باش!"، احترام به والدین با عنوان" مهربان باش!"، عمل به دانسته ها با عنوان" عامل باش!"، حفظ آبروی مومن با عنوان" مرد باش!"، احسان و نیکوکاری با عنوان" بخشنده باش!"، پرهیز از خشم با عنوان" بردبار باش!"، عمل به قرآن با عنوان" بنده باش!"، تقوی با عنوان" زلال باش!"، پیروی نکردن از نا دانسته ها با عنوان " آگاه باش!"، امید و توبه با عنوان" امیدوار باش!" ، عاقبت بخیری با عنوان " مواظب باش!" تولید شده است.
گفتنی است نسخه اصلی قابل چاپ این مجموعه نمایشگاهی از طریق سایت راسخون به آدرسwww.rasekhoon.net و سایت مجتمع فرهنگی آموزشی اوقاف www.mfpo.irدر دسترس قرار گرفته است.
 
نشانی دسترسی به این مجموعه نمایشگاهی: 
https://rasekhoon.net/photogallery/show/1431662 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر