اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

فعالیت 200 مرکز افق در بقاع متبرکه کشور آغاز شد

فعالیت 200 مرکز افق در بقاع متبرکه کشور آغاز شد

مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه، از آغاز به کار 200 مرکزافق دربقاع متبرکه و شاخص سراسر کشور خبر داد.

 یک شنبه 29 اردیبهشت 1398   291  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه حجت الاسلام محمد نوروزپور با اعلام این خبر افزود: ابلاغیه راه اندازی مراکز افق به سراسر کشور اعلام شده است و این مراکز در برخی استان ها، فعالیت رسمی خود را آغاز کرده اند.
 
وی ادامه داد: مراکز افق با هدف ارتقاء عملکرد و توزیع مناسب خدمات اجتماعی، فرهنگی و قرآنی در بقاع متبرکه شاخص در سراسر کشور راه اندازی شده است.
نوروزپور تصریح کرد: از دیگر دلایل تاسیس این مراکز استفاده بهینه از ظرفیت های موجود اعم از بقاع متبرکه و موقوفات عام است که در نهایت در قالب افزایش ارایه خدمات اجتماعی در جامعه قرار خواهد گرفت.
 
مدیر کل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: در اجرای این طرح علاوه بر این که مسائل فرهنگی و قرآنی با قوت دنبال خواهد شد، سمت و سوی بقاع متبرکه به طرف  ارایه خدمات اجتماعی خواهد رفت.
 
نوروزپور افزود: درهمین زمینه به ادارات اوقاف سراسر کشوراعلام شده است که هر چه سریع تر نسبت به معرفی هیات امنا بقاع متبرکه برای راه اندازی مراکز افق در مناطقی که هنوز فعالیت خود را آغاز نکرده اند، اقدام کنند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر