اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

آبادانی موقوفات در مسیر رونق تولید و اشتغال باشد/ تأکید بر استفاده از علوم و فناوری روز در احیای موقوفات

آبادانی موقوفات در مسیر رونق تولید و اشتغال باشد/ تأکید بر استفاده از علوم و فناوری روز در احیای موقوفات

نشست ستاد احیاء، عمران و آبادانی موقوفات استان البرز با حضور نماینده ولی‌فقیه و ریاست سازمان اوقاف و جمعی از مسئولان و کارشناسان یکشنبه 29 اردیبهشت در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز برگزار شد.

 دوشنبه 30 اردیبهشت 1398   264  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان البرز نشست هماهنگی  ستاد احیاء ، عمران و آبادانی موقوفات استان البرز با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و جمعی از معاونان و مدیران کشوری و استانی و کارشناسان  در اداره کل اوقاف این استان  برگزار شد.
 
 
حجت‌الاسلام‌والمسلمین خاموشی در ابتدای این نشست  ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات تأکید کرد : رمضان بهار قرآن است و باید از فرصت مهمانی پروردگار بهترین  توشه را ذخیره کرد.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در ادامه گفت : یکی از اصلی‌ترین اهداف تشکیل ستاد احیاء ، عمران و آبادانی موقوفات هم‌اندیشی در راستای بهره‌وری درست و پویا از موقوفات استان است.
 
وی به نقش بسیار مهم سنت حسنه وقف در جامعه اشاره و تأکید کرد : امروز عمران و آبادانی موقوفات باید در راستای رونق تولید ، اشتغال جوانان و کمک به برطرف کردن بخشی از مشکلات مردم  باشد.
 
دکتر خاموشی در بخش دیگری از سخنانش به ظرفیت‌های موقوفات استان در ایجاد اشتغال و رونق تولید اشاره کرد و افزود : همکاران ما در استان البرز طرح‌های خوبی را شروع کرده‌اند که با هماهنگی و مطالعه  دقیق در معاونت‌های بهره‌وری و حقوقی و استفاده از علوم و فناوری روز  باید آن‌ها را به سرانجام رساند.
 
در ابتدای این جلسه نیز حجت‌الاسلام محمد صالحی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گزارشی از وضعیت بقاع متبرکه و موقوفات استان و طرح‌های پیشنهادی در راستای احیاء، عمران و آبادانی موقوفات البرز ارائه کرد.
 
گفتنی است،  دکتر خاموشی به همراه معاونین و مدیرکل استان  با حضور در برخی  از موقوفات از پروژه‌های در حال احداث و طرح‌های پیشنهادی بازدید میدانی و دستورات لازم را در تسریع فرآیند عملیات اجرایی صادر کرد.
 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر