اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

ظرفیت وقف می‌تواند به رونق تولید و اشتغال در شرایط تحریم کمک کند

ظرفیت وقف می‌تواند به رونق تولید و اشتغال در شرایط تحریم کمک کند

نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: با اجرای طرح های اقتصادی بامشارکت بخش خصوصی از ظرفیت موقوفات برای رونق تولید و اشتغال در شرایط تحریم استفاده خواهیم کرد.

 چهارشنبه 1 خرداد 1398   292  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید مهدی خاموشی پیش از ظهر امروز در سفر به استان قزوین در نشست با مدیرکل، معاونان و کارشناسان اداره اوقاف این استان طرح‌های نیمه تمام سرمایه گذاری، مشکلات حقوقی و مالی موقوفات و طرح‌های سرمایه گذاری ارائه شده را مورد بررسی قرار داد.
 
حجت الاسلام خاموشی در این جلسه اظهار داشت: انسان مؤمن نباید دچار روزمرگی و رخوت شده و از کارهای نو و خلاقانه دوری کند.
 
وی بیان کرد: همواره باید عبادت را جدی بگیریم و به خدا نزدیک شویم و فرایض دینی را با خلوص نیت انجام دهیم تا ازبرکاتش برخوردار شده و به کارهای خود معنویت بخشیم.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه  یادآور شد: اگر کارهای ما با نگاه عبادی و معنوی باشد خداوند به آن برکت می بخشد.
 
خاموشی اضافه کرد: در طول تاریخ موقوفات ما با نیت خیرخواهانه شکل گرفته و اداره شده و چون بانیان آن نیت قربت داشتند از این صدقه جاریه برخوردار شده‌اند.
 
وی در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال به سال رونق تولید اظهار داشت: در کشور ظرفیت‌های مغفول مانده زیادی داریم که اگر مورد توجه قرار گیرد می‌تواند فرصتی برای رونق تولید باشد.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور یادآور شد: با استفاده از ظرفیت وقف می‌توانیم به تقویت نظام بهینه سازی تولید و اشتغال و دور زدن تحریم‌ها کمک کنیم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار