اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

سازمان اوقاف و امور خیریه سالروز فتح‌الفتوح خرمشهر را گرامی داشت

سازمان اوقاف و امور خیریه سالروز فتح‌الفتوح خرمشهر را گرامی داشت

سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور اطلاعیه‌ای فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت و ایستادگی امروز ملت در برابر جنگ اقتصادی و روانی دنیای استکبار را از برکات چنان حماسه‌هایی دانست.

 جمعه 3 خرداد 1398   198  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
سوم خرداد همه‌ساله یادآور فتح‌الفتوح بزرگی است که خرمشهر به عنوان نماد مقاومت و آزادگی ملت ایران در دوران دفاع مقدس با دستان ظفرمند فرزندان دین و وطن آزاد شد و یادبودی است از عظمت آرمان‌ها و ارزش‌هایی که فتح خرمشهر را به نماد پایداری و رمز جاوید مبارزه با بیداد بدل ساخت؛ به گونه‌ای که اکنون با گذشت چندین دهه از آن حماسه‌ی بزرگ ثمرة نیک آن پایمردی را در مقاومت دلیرانه‌ی ملتمان مقابل توطئه‌های فتنه‌گران بین‌المللی و منطقه‌ای علیه کشورمان شاهد هستیم. این ملت اکنون در مقطع بزرگی از تاریخ حیات خود که آمریکای جهانخوار و متحدین منطقه‌ای‌اش هرلحظه مانعی جدید بر سر راه توسعه و نیل او بر بلندای قله‌های پیشرفت می‌تراشند، نستوه و استوار، بر تحقق آرمان‌های الهی خویش چشم دوخته است.
 
یاد و خاطره‌ی ماندگار آزادی خرمشهر و حماسه‌آفرینان عملیات پیروزمند بیت‌المقدس را گرامی می‌داریم و باوری استوار داریم که ایستادگی امروز ملت در برابر جنگ اقتصادی و روانی دنیای استکبار از برکات چنان حماسه‌هایی است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر