اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

سازمان اوقاف و امور خیریه شهادت مظلومانه امام‌جمعه کازرون را تسلیت گفت

سازمان اوقاف و امور خیریه شهادت مظلومانه امام‌جمعه کازرون را تسلیت گفت

در پی شهادت مظلومانه‌ی حجت‌الاسلام والمسلمین شهید محمد خرسند،  امام‌جمعه‌ی فقید شهرستان کازرون، سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن محکوم‌کردن ترور وحشیانه‌ی آن روحانی جلیل‌القدر، این مصیبت جانکاه را تسلیت گفت.

 چهارشنبه 8 خرداد 1398   157  0      


 به گزارش روابط‌عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این اطلاعیه آمده است:

ترور وحشیانه‌ی شهید والامقام، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد خرسند، امام‌جمعه فقید شهرستان کازرون، به دست عنصری مزدور و منافق، تحرّکی مذبوحانه و ابلهانه و خیالی خام از سوی دشمنان اسلام و انقلاب برای ناامن جلوه‌دادن منطقه‌ی فارس و کازرون است. اما به شهادت رسیدن شخصیت خدوم و مجاهدی همچون شهید خرسند که از روحانیون مردمی و پرتلاش استان فارس بود، خاصّه در سحرگاه پرفیض ماه مبارک رمضان، نتیجه‌ای جز استحکام ایمان مردم به اهداف و آرمان‌های والای اسلام و انقلاب نخواهد داشت.

سازمان اوقاف و امور خیریه ضمن محکومیت و ابراز انزجار از جنایت ترور حجت‌الاسلام والمسلمین شهید محمد خرسند، امام‌جمعه‌ی جلیل‌القدر شهرستان کازرون، این مصیبت جانکاه را به محضر حضرت ولیعصر (عجل‌الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری (مدّ ظله العالی)، آحاد ملت ایران، و خانواده‌ی معظّم شهید تسلیت و تعزیت عرض نموده برای آن شهید والامقام رحمت و مغفرت الهی مسئلت دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار