اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

اعزام ۱۱۴ حافظ کل قرآن کریم به کربلای معلی

اعزام ۱۱۴ حافظ کل قرآن کریم به کربلای معلی

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از اعزام ۱۱۴ حافظ کل قرآن کریم به کربلای معلی خبر داد.

 سه شنبه 4 تیر 1398   210  0      

اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در راستای تجلیل از برگزیدگان آزمون حفظ قرآن، ۱۱۴ نفر از حافظان کل قرآن را به کربلای معلی اعزام می کند.
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه از مشهد مقدس ،جعفر حسینی رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: علاوه بر این ۱۱۴حافظ ، ۳۷ نفر از حافظان قرآن که موفق به حفظ ۱۵جزء از قرآن کریم شده‌اند، به سفر زیارتی قم اعزام می‌شوند.
وی افزود: همچنین از بین ۸۵ نفر از حافظان ۵ جزء قرآن کریم، افرادی که ساکن شهر مشهد هستند، به بقاع متبرکه استان خراسان رضوی اعزام می‌شوند و افرادی که در شهر‌های غیر از مشهد ساکن هستند جایزه سفر زیارتی به مشهد را دریافت می‌کنند.
اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی تجلیل از حافظان قرآن را یک گام مثبت جهت گسترش فعالیت‌های قرآنی در سطح جامعه نام برد و گفت: مراسم تجلیل از حافظان قرآن تیرماه سال جاری همزمان با دهه کرامت برگزار می‌شود.
حسینی تصریح کرد: مرحله شهرستانی چهل و دومین دوره مسابقات قرآن نیز طی روز‌های ۲۹، ۳۰ و ۳۱ خرداد با حضور بیش از ۴۰۰ متسابق در مشهد برگزار شد و مرحله استانی مسابقات نیز اواخر تیرماه برگزار خواهد شد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر