اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

میزبانی از نوجوانان در ۴۰ امامزاده مجری طرح نشاط معنوی در کرمان

میزبانی از نوجوانان در ۴۰ امامزاده مجری طرح نشاط معنوی در کرمان

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف و امور خیریه کرمان گفت: با هدف غنی سازی اوقاف فراغت دانش آموزان، طرح تابستانی نشاط معنوی در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص استان اجرا می‌شود.

 چهارشنبه 5 تیر 1398   158  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه از کرمان حجت الاسلام رضا حدادی سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اداره اوقاف استان کرمان گفت: سازمان اوقاف در راستای اجرای برنامه‌های فرهنگی برای نسل جوان بخصوص دانش آموزان هر ساله ویژه برنامه‌های مختلفی را همزمان با ایام تعطیلات تابستان در قالب "طرح نشاط معنوی" در دست اقدام دارد.
وی هدف از اجرای این طرح‌های تابستانی را غنی سازی اوقاف فراغت و استفاده حداکثری جوانان و نوجوانان با ارائه برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و تفریحی در فضای معنوی امامزادگان و بقاع متبرکه عنوان کرد، و افزود: امسال این طرح از ۱۳ تیرماه تا ۲۹ مرداد ماه به میزبانی ۴۰ امامزاده شاخص برگزار می‌شود، و علاقه‌مندان برای شرکت در کلاس‌های این طرح می‌توانند به ادارات و نمایندگی‌های اوقاف و اماکن متبرکه سراسر استان مراجعه کنند.
حجت الاسلام حدادی تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح تقویت بنیه‌های اعتقادی و جذب جوانان به فضای معنوی اماکن متبرکه با ارائه برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و تفریحی است.
وی گفت: مخاطبان این طرح دختران و پسران رده سنی ۷ تا ۱۸ سال هستند و کلاس‌های این طرح با حضور ۴۰ مبلغ و مربی اعزامی از سازمان اوقاف و مربیان مستقر در بقاع متبرکه برگزار می‌شود.
حجت الاسلام حدادی افزود: شیوه اجرای برنامه‌های این طرح در قالب کلاس‌های آموزشی، معارفی، فنی و هنری همراه با اردو‌های فرهنگی، ورزشی و تفریحی با همکاری اداره آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان با بیان اینکه کلیه برنامه‌های فرهنگی اجرایی در اماکن متبرکه در راستای هدف قرار گرفتن امامزادگان عظیم الشان به قطب فرهنگی و گردشگری است افزود: در سال گذشته ۵ هزارو ۳۰۰ دانش آموز در کلاس‌های این طرح سازمانی شرکت داشتند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر