اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

سازمان اوقاف و امور خیریه سالروز شهادت«صادق آل‌محمد(ع)»را تسلیت گفت

سازمان اوقاف و امور خیریه سالروز شهادت«صادق آل‌محمد(ع)»را تسلیت گفت

سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور اطلاعیه‌ای سالروز شهادت مظلومانه رئیس مذهب تشیع، حضرت امام صادق(ع)، را به ملت مسلمان و ولایتمدار ایران تسلیت گفت.

 جمعه 7 تیر 1398   128  0      

به گزارش روابط‌عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این اطلاعیه آمده است:

«سلام بر تو ای ششمین ثمر درخت آفرینش! ای مقتدای نیکی‌ها و خوبی‌ها! این خاک خشک و عطشناک میزبان خوبی برای روح عرش‌نشین تو نبود. فرشته‌وار در کوچه‌های مدینه به پرواز درآمدی و فرشتگان را به طواف خود فراخواندی و آن‌ها، جام به دست، هفت‌آسمان تو را بدرقه کردند تا به کوچه‌باغ حیات بشری رسیدی و آنها را با قدومت طراوت بخشیدی. با کرسی علم و مباحث فقهی، تشیع را آبرو بخشیدی و پایه‌های نظریِ مذهب را استوار کردی. مناجات‌های نیمه‌شب و سجده‌های طولانی‌ات شب‌های ظلمانی را با سحر پیوند می‌داد و هر دل‌مرده‌ای را به نسیم بهشتی مژده می‌بخشید. سلام بر تو که از دامان خاک به افلاک پر کشیدی. مولاجان، خوشا یادت آن هنگام که برای نماز بپا می‌خاستی و فرشتگان مشتاقانه به اقتدایت صف می‌آراستند!

سازمان اوقاف و امور خیریه سالروز شهادت صادق آل محمد(ص)، ششمین پیشوای معصوم مذهب تشیع و رئیس مکتب امامیه حضرت امام جعفر بن محمد الصادق علیه‌السلام را به عموم ملت مسلمان ایران تسلیت و تعزیت عرض می‌کند و از خداوند متعال مسئلت می‌نماید همه ما را از پیروان و رهپویان اندیشه زلال تفکر و تفقه جعفری(ع) قرار دهد.»
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر