اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

بازدید معاون توسعه مدیریت سازمان اوقاف از پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری در موقوفات آذربایجان‌غربی

بازدید معاون توسعه مدیریت سازمان اوقاف از پروژه های عمرانی و سرمایه گذاری در موقوفات آذربایجان‌غربی

معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و امور مجلس سازمان اوقاف و امور خیریه در سفر به آذربایجان‌غربی از موقوفات این استان بازدید کرد.

 یک شنبه 9 تیر 1398   467  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از آذربایجان‌غربی، علیرضا هوشیار امروز در سفر به آذربایجان‌غربی به همراه مدیرکل بازرسی سازمان، مدیرعامل بنیاد توسعه و عمران موقوفات کشور و حجت الاسلام ناصر جوانبخت مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌غربی از پروژه‌های اجرا شده، در حال اجرا و اراضی مستعد سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف کشاورزی، تجاری، مسکونی و اداری بازدید کرد.
همچنین در این سفر پروژه موقوفه حاج‌عبدالله قطعات یک ، دو و سه شهرستان ارومیه مورد بازدید قرار گرفت و جلسه‌ای در دفتر بنیاد توسعه و عمران موقوفات استان در زمینه پروژه‌های مذکور تشکیل و مشکلات حقوقی پروژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
علاوه بر آن، این هیئت از اراضی مستعد سرمایه‌گذاری اراضی مشترک‌المنافع واقع در خیابان استادان و زمین ۵۰۰۰ مترمربعی موقوفه شاهزاده خانم واقع در خیابان دانشکده ارومیه بازدید کردند.
همچنین در زمینه نحوه سرمایه‌گذاری، آماده‌سازی و توجیه اقتصادی پروژه‌ها مباحثی مطرح کرده و نیز در راستای سیاست‌های سازمان اوقاف و منویات مقام معظم رهبری در زمینه رونق تولید، در زمینه سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی از مزرعه ۸۶۰ هکتاری جبل‌کندی سلماس بازدید کرد.
در سفر معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه، نحوه سرمایه‌گذاری و وضعیت چاه‌های موجود و شبکه آبیاری مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد تمامی مستندات و نحوه سرمایه‌گذاری و توجیهات اقتصادی مربوط به این پروژه‌ها برای صدور مجوز به سازمان اوقاف و امور خیریه ارسال شود.
در ادامه از پروژه‌های موقوفه حاج عبدالکریم شهرستان خوی با زیربنای بالغ بر دو هزار و ۱۹۱ مترمربع مشتمل بر ۱۲ واحد مسکونی و ۶ واحد تجاری که در سال ۹۶ به پایان رسیده و مورد بهره‌برداری قرار گرفته بود بازدید به عمل آمد.
همچنین در این سفر، از مجتمع تجاری بقعه شیخ نوایی خوی با زیربنای هزار و ۲۰۰ مترمربع که در حال پایان است و نیز از پروژه‌های در حال اجرای لطیفه غفار زادگان و پاشاخان خوی که در مجموع ۱۲ واحد مسکونی و ۶ واحد تجاری در حال احداث است، بازدید به عمل آمد.
در این سفر از فعالیت‌های عمرانی پروژه‌های تجاری حسینیه میرزا ابراهیم خوی و مجتمع گردشگری موقوفه میرزا ابراهیم خوی هم بازدید و نقشه‌های آن مورد بررسی قرار گرفت.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار