اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

توسعه فعالیت‌های شرکت چاپ و انتشارات در راستای رونق اقتصادی/ تاکید بر ایجاد ارزش افزوده در کلیه موقوفات

توسعه فعالیت‌های شرکت چاپ و انتشارات در راستای رونق اقتصادی/ تاکید بر ایجاد ارزش افزوده در کلیه موقوفات

نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران تاکید کرد:توسعه فعالیت‌های شرکت چاپ و انتشارات سازمان اوقاف در راستای رونق اقتصادی خواهد بود.

 سه شنبه 11 تیر 1398   570  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی خاموشی  در دیدار با احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران که در دفتر شرکت چاپ و انتشارات انجام شد با اشاره به برنامه این سازمان برای ایجاد ارزش افزوده اقتصادی در کلیه موقوفات و رقبات در سراسر کشور گفت: برنامه این سازمان با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درزمینهٔ رونق اقتصادی در کشور تنظیم شده است و موقوفات می‌توانند با ایجاد ارزش افزوده در این زمینه به کمک اقتصاد ملی بیایند.


وی ادامه داد: ارزش افزوده اقتصادی موقوفات و رقبات کل کشور در یک سال گذشته در خدمت اداره موقوفات و کمک به اقتصاد منطقه‌ای و ملی صرف خواهد شد.

دکتر خاموشی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برنامه سازمان برای توسعه و ایجاد واحدهای مختلف در شرکت چاپ و انتشارات، از راه‌اندازی دو بخش لیبل و بسته‌بندی در ماه‌های اخیر خبر داد و بر تجهیز واحدهای مختلف این شرکت به ماشین‌آلات روز دنیا تأکید کرد.

وی با اشاره به تلاش سازمان اوقاف برای حفظ رویکرد و تولیدات فرهنگی شرکت چاپ و انتشارات از ادامه فعالیت این شرکت در حوزه تولید و چاپ کتاب، نشریات و دیگر کالاهای فرهنگی خبر داد.

احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران نیز در این دیدار با اشاره به رویکردهای حمایتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر تقویت همکاری‌ها و تفاهمات گسترده  با سازمان اوقاف، گفت:استان تهران این ظرفیت را دارد که همچنان به‌‌عنوان قطب تولیدات فرهنگی و محصولات این حوزه در کشور و منطقه مطرح باشد و در این راستا تمام تلاش این اداره کل و مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر رونق اقتصادی حاصل از تولیدات فرهنگی و هنری معطوف است.

گفتنی است، شرکت چاپ و انتشارات ازجمله شرکت‌های وابسته به سازمان اوقاف و امور خیریه محسوب می‌شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر